Hrvatski i svjetski rock i pop hitovi na Hušnjakovom
Polaznici Škole rocka i moderne glazbe Krapina održat će koncert, a po prvi puta izvesti i svoju autorsku pjesmu
Polaznici Škole rocka i moderne glazbe Krapina održat će u nedjelju 11. lipnja u 20 sati na Hušnjakovom koncert na kojem će uz svoje mentore izvesti više od 20 hitova hrvatske i svjetske rock i pop glazbe, od Elvisa Prisleya, Tine Turner, Pink, Billie Eilish do Parnog Valjka, Gibonija, Josipe Lisac, a po prvi puta će biti izvedena i autorska pjesma polaznika „Ljubav prolazi“.
Od listopada 2021. godine POU Krapina provodi glazbene radionice „Škola rocka i moderne glazbe“ koje vode naši suradnici glazbenici Karlo Kukovačec (bubnjevi i bas gitara), Kristijan Sinković (klavijature) i Tomislav Presečki (gitara). Početkom 2022. započinju i radionice pjevanja koje vodi Andreja Vidović, a od prošle jeseni novitet je nastavak edukacije kroz formu bendova, zajedničkog muziciranja u grupama različitih instrumenata. Ove godine uveli smo i dodatne edukacije u formi masterclass gostiju predavača.
Unatrag dvije godine radionice aktivno polazi 45 polaznika, a do sada uspješno su održali već nekoliko koncerata.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
Veliki preokret 30. listopada: 4 znaka ulaze u razdoblje novca, uspjeha i sreće!
Kraj teškim danima! Ova 4 znaka u studenome lete od sreće – osmijeh im se vraća zauvijek!
Njihova je ljubav vječna! Ovi parovi horoskopskih znakova stvoreni su za cijeli život!
Bog ih nikad ne zaboravlja: 2 znaka kojima sudbina stalno šalje čuda, sreću i zaštitu
[FOTO] Pogledajte kako je policija s dronovima danas lovila vozače u prekršaju
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
