[FOTO] Uskrsni sajam u Konjščini okupio brojne izlagače i posjetitelje
Konjščina je u subotu bila u znaku Uskrsa, zajedništva i kreativnosti. U prostorima KITIC-a održan je tradicionalni Uskrsni sajam koji je i ove godine okupio brojne udruge, odgojno-obrazovne ustanove i posjetitelje svih generacija.
Šarenilo uskrsnih ukrasa, unikatnih rukotvorina i domaćih proizvoda ispunilo je središte mjesta, a vrijedni izlagači predstavili su bogatstvo svoje kreativnosti i truda. U organizaciji su sudjelovali Srednja škola Konjščina, Osnovna škola Konjščina, Dječji vrtić Konjščina, Društvo Naša djeca Konjščina, Poljoprivredno poduzetnička udruga Kontea, Centar za odgoj i obrazovanje Zajezda, Klub Radost te radionica ručnih radova Kreativa Konjščina.
Sajam je još jednom pokazao koliko je važno njegovanje tradicije, ali i poticanje zajedništva i podrške lokalnim inicijativama.
Načelnica Općine Konjščina i saborska zastupnica Anita Curiš Krok izrazila je zadovoljstvo velikim odazivom.
– Izuzetno me veseli što se i ove godine okupio velik broj naših udruga, škola i ustanova koje su pokazale koliko se truda, kreativnosti i ljubavi ulaže u ovakve manifestacije. Ovakvi događaji nisu samo prilika za predstavljanje rada, već i za jačanje zajedništva u našoj općini. Hvala svima koji su sudjelovali i svima koji su došli podržati naše izlagače – poručila je načelnica.
Uskrsni sajam u Konjščini još je jednom potvrdio svoju važnost kao događaj koji spaja lokalnu zajednicu i donosi pravi blagdanski ugođaj.
Prethodni članak
Drama na utakmici u Zagorju: Igrač helikopterom Hitne odvezen u Zagreb
DVD Zabok izabralo novo vodstvo: Novi predsjednik naš poznati liječnik
Drama u Zagorju: Pijan vozio bez dozvole, bježao policiji pa završio u OB Zabok
Šimunić krenuo u obračun sa sportskim savezima: 'Zdrmal ih je jen mali Šimunić koji živi s mamom i tatom'
Svjetski uspjeh destilerije iz Oroslavja: Vrhunski whiskey od domaće zagorske kuruze osvojio zlato u Londonu
Tri znaka horoskopa dobivaju neočekivanu uskrsnicu - najavljuju astrolozi
Potres zatresao dio Hrvatske: "Činilo se kao da je nevidljiva sila prošla ispod kuće!"
Tragedija na makadamskom putu: Vozač poginuo na licu mjesta, slijedi očevid
Nebo nagrađuje dobrotu: 4 znaka od 5. travnja ulaze u život pun sreće i obilja
Zabok vodio 17 koševa u trećoj četvrtini pa na kraju izgubio utakmicu
PONOVO VAS DARUJEMO: Osvojite uskrsni pinklec za sebe ili nekog koga želite razveseliti!
Što je obnova prirode?
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
