Težak poraz Klanjca na domaćem terenu!

Gostujućom pobjedom kod Vojnića '95 Klanjec se je doveo u situaciju da sam odlučuje o svojoj sudbini. Da bi tako i ostalo bila je nužna domaća pobjeda protiv Španskog. Nažalost, u najgori mogući trenutak Klanjec je imao puno problema oko sastava, trener Petrović jedva je skupio početnu jedanestoricu, a u takvim okolnostima visok poraz je bio neizbježan. Krajnji rezultat bio je 1:6. Već do poluvremena rezultat je bio 0:3 i gosti su riješili sva pitanja oko pobjednika ove utakmice. U nastavku je tek I. Petrišić iz kaznenog udarca uspio postignuti počasni pogodak za domaće.

Sada je sudbina Klanjca na neki način u rukama Mladosti Zabok. Klanjčanima treba pobjeda Zabočana u zadnjem kolu u gostima kod Vojnića '95, a oni istovremeno kod Sesvetskog Kraljevca trebaju uzeti barem bod, da bi ostali u ligi.

KLANJEC - ŠPANSKO 1:6 (0:3)

KLANJEC: igralište Klanjca, GLEDATELJA: 100, SUCI: Mihaljinec, Sokolić i Makar.

STRIJELCI: 0:1 Drenški 9', 0:2 Grubišić 32', 0:3 Sekulić 37', 0:4 Sekulić 56', 1:4 I. Petrišić 61' (11m), 1:5 Karajković 78', 1:6 Anić 87'.

KLANJEC: Žigman, Bogović, Petrović, Brlek, Zrnc, Biruš, F. Petrišić, K. Pavlinić, Zgorelec, Leđ, I. Petrišić. TRENER: Robert Petrović

ŠPANSKO: Hadžiselimović, Sekulić, Anić, Taritaš, Sabljić (69' Vidović), Drenški, Švigir, Baketarić (61' Bjelčić), Grubišić, Karajković, Miškulin (46' Pavlek). TRENER: Vedran Perić