[FOTO] Diljem Zagorja povodom Dana žena dijelio se mali znak pažnje
Povodom Međunarodnog dana žena, brojni su gradonečelnici i načelnici, ali i organizacije počastile pripadnice nježnijeg spola ružama i karanfilima te im tako čestitali njihov dan
Povodom Međunarodnog dana žena, brojni su gradonečelnici i načelnici, ali i organizacije počastile pripadnice nježnijeg spola ružama i karanfilima te im tako čestitali njihov dan.
U Gornjoj Stubici ovaj je dan obilježila podružnica HNS-a Gornja Stubica, a ruže su svim ženama koje su se našle u centru Gornje Stubice, ali i djelatnicama poslovnih subjekata te Doma zdravlja dijelili potpredsjednik podružnice i zamjenik načelnika Općine Gornja Stubica Vladimir Škvorc te član predsjedništva podružnice i vijećnik u Općinskom vijeću Općine Gornja Stubica Stjepan Dijanić.
U Zaboku su Dan žena uz karanfile čestitali Gradska organizacija SDP – a Zabok i Forum žena Krapinsko – zagorske županije.
U obilježavanje Međunarodnog dana žena i ove godine su se aktivno uključili načelnik Općine Tuhelj Mladen Hercigonja i predsjednik Općinskog vijeća Robert Romić koji su tijekom dana dijelili ruže ženama u trgovinama i raznim psolovmnim subjektima u mjestu, a prolaznicama su u centru ruže dijelili članovi Savjeta mladih uz pomoć tajnika Osnovne škole Lijepa naša.
Simboličnim znakom pažnje, karanfilom, pripadnice ženskog spola darovao je i SDP Krapinske Toplice.
Međunarodni Dan žena obilježen je i u Kumrovcu, gdje je ruže dijelio načelnik Robert Šplajt, zajedno s Danijelom Lončar, zamjenicom načelnika.
Ruže je danas dijelio i gradonačelnik Grada Klanjca Zlatko Brlek, koji je uz čestitke damama na ulici, tradicionalno posjetio i zaposlenice Predionice Klanjec.
Forum mladih BM 365 – stranke rada i solidarnosti obilježio je Dan žena podjelom ruža po zagorskim gradovima. Uz predsjednika Foruma mladih ŽO KZŽ Juricu Vugreka podjeli ruža prisustvovali su mladi iz stranke rada i solidarnosti koji su ruže dijelili po gradovima: Krapina, Zabok, Pregrada, Zlatar i Oroslavje.
Gradonačelnik Pregrade, Marko Vešligaj također je tradicionalno obišao više lokacija u Pregradi kako bi zaposlenicima darovao cvijeće, a znak pažnje dobile su i umirovljenice.
Članicama Županijske skupštine, vijećnicama općinskih i gradskih vijeća, svim našim Zagorkama, stanovnicama najljepšeg frtalja svijeta - Krapinsko-zagorske županije čestitam Međunarodni dan žena - poručila je predsjednica Županijske skupštine Vlasta Hubicki.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ulijte čašicu ovoga u lonac: Meso će biti mekano kao maslac, a dinstanje kraće za sat vremena
Kaos u Varaždinu: Policija na terenu, dio ljudi evakuiran! Je li riječ o bombi?
Ovogodišnji Uskrs bit će jedan od najhladnijih, meteorolog: 'Crta se prva bablja huka'
Senzacija u Zagorju: Ikona 1.HNL, reprezentativac, igrat će u 1. županijskoj ligi KZŽ
Počinju tri godine blagostanja: Od 30. ožujka ova 4 znaka konačno žive bez ijedne brige o novcu!
Zagorje u centru pažnje: Gosti iz Hong Konga dolaze uživati u brežuljcima i autentičnom šarmu!
Novac im stiže od 2. travnja: Za ova 3 znaka otvaraju se 'rajska vrata', a jedan dobiva novac koji čeka godinama
Noćna akcija policije u Zagorju: Zaustavili vozača u Zaboku – odmah uhićen i odveden na sud!
Ne želite služiti vojsku? Objavljena su jasna pravila za priziv savjesti – provjerite što vas čeka!
Od 1. travnja dobre vijesti za veliki dio građana, evo kome će se ‘podebljati’ stanje na računu!
Očna optika Cviker slavi 5. rođendan: ‘To je priča o povjerenju, zajednici i upornosti’
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
