Straža i Tondach remizirali u zagorskom derbiju

U zagorskom derbiju u okviru 2. kola IV. NL-središte Zagreb, Straža i Tondach odigrali su utakmicu bez pobjednika

U zagorskom derbiju u okviru 2. kola IV. NL-središte Zagreb, Straža i Tondach odigrali su utakmicu bez pobjednika, koja je završila rezultatom 1:1. Unatoč boljem startu domaćih, prvi su poveli gosti. Igrala se 31. minuta kada je Semenski odlično ubacio, a Robert Jurina glavom spremio loptu u mrežu za 0:1. Konačnih 1:1 u 49. minuti postavio je 49. minuti Špoljar na asistenciju Vidičeka. Do kraja utakmice bilo je dosta prigoda s jedne i druge strane, ali se rezultat nije mijenjao.

STRAŽA - TONDACH 1:1 (0:1)

LASTINE: igralište Straže, GLEDATELJA: 100, SUCI: Hrgović (Zagreb), Dolibašić (V. Gorica), Anić (Križ).

STRIJELCI: 0:1 R. Jurina 31', 1:1 Špoljar 49'.

STRAŽA: K. Drašković, Ilić, Krsnik, Rafaj (46' Vidiček), Konjić, Biruš, Špoljar, Pavić (61' Čuček), Križanec, Rilov, Kantoci (46' Hustić). TRENER: Miljenko Kunštek

TONDACH: Družinec, Semenski (46' Sedlar), Kralj (46' Hendija), Bosec, Frtalj, R. Jurina, Čehulić (46' Borovčak), Frančina, Per (46' Jambrešić), L. Jurina, Bobinec. TRENER: Dragutin Tomašković

Utakmice 2. kola IV. NL-središte odigrane u subotu:

Zelina - MLADOST 2:5 (Jurin 5', Rimac/Kolar 25', Kolar 45', Hrastinski 58', Krajačić 65', Šoštar 82')

Slunj - Sutla Laduč 1:1 (Božićević 35'/Štok 27')

Ravnice - Croatia 2:0 (Pavić 52', Mihić 67')

Rugvica Sava 1976 - Dinamo OO 2:1 (Benković 64', Musa 86'/Savičić 79')

Zagreb - Moslavina 2:0 (Medić 52'  (11m), Regović 82')