Zastrašujući prizor: Grom udario ženu, hitno je prevezena u bolnicu helikopterom!
VIJESTI IZ HRVATSKE - Jedna žena je teško ozlijeđena nakon udara groma u kampu na otoku Krku. Nakon nesreće prevezena je helikopterom u riječki KBC, gdje se nalazi na intenzivnoj njezi.
Prema riječima svjedoka, grom ju je udario dok je nosila suncobran. U pomoć joj je odmah priskočio spasilac koji se zatekao u blizini te je započeo reanimaciju. – Ženu je grom udario dok je nosila suncobran. Reanimirao ju je spasilac koji se našao u blizini. Helikopterom je prebačena u Rijeku – ispričao je jedan od čitatelja za 24sata.
Riječki KBC potvrdio im je kako je osoba zaprimljena u Objedinjeni hitni bolnički prijam KBC-a Rijeka. – Obrađena je i trenutno se nalazi u jedinici intenzivnog liječenja te se provode svi potrebni postupci liječenja – rekli su iz KBC-a.
Prethodni članak
Naši djedovi ovu su naviku imali cijeli život. Danas je preporučuju i stručnjaci
Policija u Zagorju zaustavila maloljetnika: Kontrola prometa otkrila problem, slijede posljedice
Vesela baka Ivka slavi 104. rođendan
Velika akcija na području općine: Troje ljudi nestalo, u potragu uključen i HGSS!
[FOTO] Ogromna tuča pogodila susjedstvo, neki komadi bili su debeli i 9 cm
Imate li vi toliko? Objavljeni novi iznosi prosječnih plaća u Hrvatskoj
Nastavljeni radovi na izgradnji nogostupa u Jakuševcu Zabočkom
Utopili se: Pronađena tijela dvojice muškaraca u Savi
Započeli 2,3 milijuna eura vrijedni radovi na dogradnji vrtića
Preminuo Filip Mihalić (27), poznat iz afere s covid testovima
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
[VIDEO] Tražiš posao? Pridruži se timu DUNAPACK PACKAGING
