[VIDEO] Divljak autom driftao po nogometnom terenu i uništio ga! Iznos štete je da vam pamet stane!
Vandal je ostavio znatnu štetu jer je uništio teren koji se pripremao za sijanje nove trave te oštetio prskalice za navodnjavanje. Čeka ga prijava za oštećenje tuđe stvari
Prije desetak dana članovi i navijači NK Dinare iz Knina šokirali su se nakon što su, dolaskom na stadion, zatekli devastiran teren pomoćnog igrališta, pisao je portal Objava.hr, koji je objavio i video nepoznatog počinitelja koji je automobilom ušao na teren, vozio se i "driftao" po njemu ostavivši tragove guma i razrovani teren..
Ostavio je znatnu štetu jer, ne samo da je uništio teren koji se pripremao za sijanje nove trave - proces koji se čekao mjesecima - nego su oštećene i prskalice sustava za navodnjavanje, koje su trebale služiti za održavanje terena nakon sijanja, pisao je portal.
VIDEO POGLEDAJTE OVDJE.
Policajci iz Knina ubrzo su pronali počinitelja. Riječ je o 20-godišnjaku nad kojim su proveli kriminalističko istraživanje zbog sumnje da je počinio kazneno djel oštećenja tuđe stvari na štetu Grada Knina, pišu 24sata.
Istraživanjem su utvrdili da je osumnjičeni, 28./29. listopada u Kninu u Grabovčevoj ulici automobilom ušao u prostor pomoćnog igrališta NK Dinara pri čemu je "driftajući" oštetio zemljanu površinu igrališta.
Materijalna šteta je veća i procjenjuje se na iznos od 18.176,77 eura.
Po dovršetku kriminalističkog istraživanja policija će protiv osumnjičenog 20-godišnjaka podnijeti kaznenu prijavu nadležnom državnom odvjetništvu u Šibeniku.
Prethodni članak
Provjerite vozačke dozvole: Neki vozači od danas plaćaju novčanu kaznu ako nisu na vrijeme zamijenili dokument
Tuga u zagorskoj školi: Preminuo nastavnik (47)
U mljeveno meso obavezno dodajte ovaj sastojak: ćufte i faširane šnicle bit će sočnije i ukusnije nego ikad
Stavite samo 1 kockicu ovoga u vodu dok kuhate krumpir: skuhat će se dvostruko brže, a bit će kremast kao nikada dosad
Netko je usred noći u Zagorju provalio u školu: Policija otkrila što je ukradeno
Sastanak Grada i Županije u Krapini: 'Od Pregrade želimo napraviti sveučilišni grad!'
Vozačica skrivila prometnu s devet osoba u automobilu!
Istražili smo zimski turizam u Zagorju: Smještaji puni, broj dolazaka i noćenja u rastu, a evo tko najviše dolazi
Noć muzeja u Trakošćanu: Besplatan ulaz u dvorac uz bogat program za posjetitelje
Centar za posjetitelje Kumrovec dobio je vlastitu sunčanu elektranu
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
Ne treba vam iskustvo: Evo kako se možete uključiti u veliko zimsko prebrojavanje ptica
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
