UŽAS: Djevojka bacila maltezera preko balkona s četvrtog kata zgrade, pas je uginuo
Foto: Ilustracija
Djevojka koja je u sinoć u Splitu s četvrtog kata zgrade u kojoj stanuje bacila psa maltezera usmrtivši ga završila je u bolnici, doznaje se u splitskoj policiji u kojoj su rekli da će biti kazneno prijavljena zbog ubijanja ili mučenja životinje.
Događaj se zbio oko 20.45 sati, kada je Druga policijska postaja Split zaprimila dojavu da je na području užeg središta grada, na Mažuranićevom šetalištu 23-godišnjakinja iz stana preko balkona bacila svoga psa koji je od zadobivenih ozljeda uginuo, prenosi Index.
Zadržana u bolnici
Policija je stigla na mjesto događaja i učinili očevid dok je djevojka koja je usmrtila psa zadržana na liječenju u bolnici.
Policija je rekla da će nakon što bude otpuštena iz bolnice nad njom provesti kriminalističko istraživanje zbog sumnje na kazneno djelo ubijanja ili mučenja životinja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Mnogi Hrvati su zaboravili da imaju pravo na novčanu naknadu od 331 euro
Bogatstvo im je suđeno: Ova 3 znaka ulaze u razdoblje materijalnog obilja
Nisu imali sreće godinama, a sada se sve okreće: Ova 3 znaka očekuje pravi novčani boom!
Zagorska policija objavila fotorobot: Traže ovog mladića zbog ozbiljnog kaznenog djela u Zaboku
VIJEST TJEDNA: U Zagorju rođeno 19 beba. Evo tko su i odakle njihove mame
Padovčeva gitara i djelo predstavljeni na međunarodnom simpoziju
20.02. stiže sudbinski obrat: Za ova 2 znaka horoskopa život se mijenja iz temelja
Kakva je bila 2025. za JU Zagorje zeleno? Hršak: 'Za projekt Upravljaj zeleno odobreno nam je 857.546 eura'
PU krapinsko - zagorska objavila važnu obavijest za građane
Dođite u Klanjec i upoznajte skriveni svijet rijeke Sutle
Kraj starim metodama prozračivanja: 2026. donosi toplu i učinkovitu zaštitu od vlage i plijesni
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
