PUTOVANJE IZ PAKLA: Putnici HŽ-a završili na potpuno krivoj lokaciji, a vozač je zatim nestao
Foto: Ilustracija
Nevjerojatno iskustvo s HŽ-om podijelio je za portal Danica.hr putnik koji se vlakom u subotu u 17.15 sati uputio prema Koprivnici.
Dio dionica te pruge do nedjelje je privremeno zatvoren zbog radova, pa su se očekivala uobičajena kašnjenja prilikom presjedanja na autobuse. No, ono što se putnicima sinoć dogodilo prevršilo je svaku mjeru.
Vlakom su, naime, prema najavi, stigli iz Zagreba do Sesveta i tamo su presjeli u autobus kojim su trebali nastaviti vožnju. No, onda se dogodilo nešto što nisu očekivali.
“Bus nas je, umjesto prema Dugom Selu i Vrbovcu, odvezao do Ivanić-Grada! Kad smo vozača upozorili da ne ide u dobrom smjeru, nije se htio zaustaviti, već je samo odgovorio da je njemu rečeno kamo da vozi.
I da stvar bude gora, nakon dolaska u Ivanić-Grad vozač busa je jednostavno nestao! Izgubio se čovjek netragom. Morali smo čekati drugog”, ispričao je putnik iz Koprivnice u nedjelju za Danica.hr.
Kaže kako su se osjećali kao putnici iz onog čuvenog autobusa “Braće Krstić” u kultnom filmu “Ko to tamo peva”. Još je samo trebalo da netko povikne: “Vozi, Miško”!
Nakon toga su ih busom vratili u Sesvete, pa su ih onda drugim prebacili do Dugog Sela gdje su čekali novi autobus koji ih je odvezao do Vrbovca. Tamo su se konačno dokopali vlaka i sretno i “na vrijeme” oko 21.15 sati stigli do Koprivnice.
Udaljenost od 100-tinjak kilometara između Zagreba i Koprivnice prevalili su za četiri sata. Usput su napravili i nepotrebnih dvaput po 33 kilometra na relaciji Sesvete – Ivanić-Grad i natrag.
“Ma, jasno nam je da su veliki radovi na pruzi i svi se radujemo tom projektu, ali ovo više nema nikakvog smisla”, ogorčen je putnik.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Lijepa vijest: Akciji darivanja krvi za žene pristupilo njih 43
TUŽNA VIJEST: Umro je legendarni dr. Marcel Majsec
Kaos na autocesti od Zaboka prema Zagrebu: Više vozila sletjelo s ceste
OB Zabok objavila važnu obavijest za pacijente - stupa na snagu odmah
[FOTO i VIDEO] Nevrijeme se širi Zagorjem: Tuča pogodila više mjesta
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Zabok poražen u drami protiv Splita
Ljubitelji prirode, kulture i tradicije, dođite na zanimljiv program u Radoboj
Upotrebom suzavca i uz prijetnju nožem ukrao automobil, a onda tek napravio kaos
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
