Nemojte ga jesti: Povlači se popularni prehrambeni proizvod - utvrđena prisutnost toksične tvari
Državni inspektorat obavijestio je potrošače o opozivu proizvoda Riža basmati integralna Soul Food BIO, 500 grama, zbog prisutnosti etilen-oksida u proizvodu, priopćila je jučer Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranu.
Opozvana je riža basmati integralna Soul Food BIO, 500 grama, lot LT255768, koju je najbolje upotrijebiti do 28. rujna 2027.
Proizvod nije u skladu s Uredbom (EZ) br. 178/2002 Europskog parlamenta i Vijeća od 28. siječnja 2002. o utvrđivanju općih načela i uvjeta zakona o hrani, osnivanju Europske agencije za sigurnost hrane te utvrđivanju postupaka u područjima sigurnosti hrane.
Zemlja podrijetla proizvoda je Indija, dobavljač je DO IT Food Ingredients BV iz Nizozemske, a u maloprodaji ga distribuira Šakti Ko d.o.o., Okićka, Lijevi odvojak 8, Samobor.
Prethodni članak
Sudbina im konačno vraća osmijeh: 4 znaka kojima kolovoz donosi kraj muke i početak boljeg života
Dea Presečki sama pješači 280 kilometara Camina u plemenitu svrhu. I vi možete pomoći
LIJEPA VIJEST: U Zagorju proteklog tjedna rođene 24 bebe, evo tko su i odakle njihove mame
[FOTO i VIDEO] Skršio inox stupove u Zaboku i pobjegao, očevid je u tijeku
Samo 307 Zagoraca je ima: Za branje gljiva bez dozvole kazne su enormne. Evo iznosa
Prometna nesreća: BMW se nakon sudara zarotirao i završio u suprotnom smjeru
[FOTO] 35 godina ponosa i sjećanja: Odana počast Željku Paviću Kalcu, prvom poginulom branitelju iz Zagorja
RH dijeli novac: Dio hrvatskih građana moći će dobiti gotovo 25.000 eura
Dolaze pljuskovi i grmljavina u Zagorje: Božarov otkrio kada stiže promjena vremena
Stravična nesreća s tragičnim završetkom: mladić izgubio život, prijatelji ozlijeđeni i hospitalizirani
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno privelo kraju još jedan projekt energetske obnove u Zlataru
Kako pomoći ježevima?
