Krvava noć: Muškarac upucan vatrenim oružjem, prevezen u bolnicu
Foto: Ilustracija
Zagrebačka policija je u petak oko 1:35 sati dobila informaciju o ozlijeđenom muškarcu na području Dubrave.
U dojavi je policiji rečeno da je nekoliko sati ranije 53-godišnjak ozlijeđen, a da je najvjerojatnije upucan iz vatrenog oružja.
Liječnička pomoć muškarcu, prethodno je pružena u Kliničkom bolničkom centru Zagreb gdje je utvrđeno da je teško ozlijeđen.
Muškarac nije u životno ugroženom zdravstvenom stanju.
Kriminalističko istraživanje je u tijeku.
Prethodni članak
Stavite list lovora u hladnjak na sat vremena: Trik iskusnih domaćica koji rješava veliki problem
Užas u Zagorju: Djevojka se zabila u betonski most, mladić ispao iz auta. Oboje prevezeni u Opću bolnicu
Veliki rast broja raspada brakova: Na svakih 100 sklopljenih brakova u Zagorju dolazi oko 40 razvoda
Upravo je zatreslo. Potres se osjetio i u Zagorju
Požar u Zagorju: Spaljivao otpad, vatra izmakla kontroli
Sudar tri automobila u Zlataru
Uhićen Željko Kerum
Lagao o bombi u shopping centru u Varaždinu, tražio 100.000 eura. Evo što ga je snašlo
[PROGNOZA VREMENA] Evo koliko će biti vruće
Uskoro nestaje struje u ovim zagorskim mjestima. U pitanju su i dva grada
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
Započelo uređenje ulaza na Novom groblju u Tuhlju
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. nastavlja ulaganja u energetsku obnovu – dovršena obnova zgrade u Zlataru, Matije Gupca 1
