Izabrano novo vodstvo Lovačkog društva 'Orao'
Gornjostubičko lovačko društvo 'Orao' održalo je u nedjelju, 23. veljače, redovnu godišnju skupštinu, ovoga puta i izbornog karaktera.
Izviješće za prošlu godinu podnio je dosadašnji predsjednik društva Ivan Ilinić, donesen je i financijski plan i plan djelovanja za ovu godinu.
Kako je istaknuo Ilinić, tijekom ove godine u planu su završni radovi na streljani. – Streljana je, više – manje, u funkciji, koristimo ju za naše potrebe i potrebe Lovačkog saveza, pa smo tako i prošle godine imali natjecanje za sjeverozapadnu Hrvatsku. Streljana doprinosi promociji našeg društva, ali i Općine Gornja Stubica – ističe Ilinić.
Obzirom da je skupština bila i izbornog karaktera, izabrano je novo vodstvo, pa je tako za novog predsjednika LD 'Orao' izabran Marko Plaščar.
Osim članova društva, skupštini je prisustvovao i načelnik Općine Gornja Stubica Jasmin Krizmanić.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Luka (38) preminuo u čekaonici Hitne, obitelj je neutješna: 'Molio ih je da ga prime'
Pretjecala unatoč zabrani na Staroj zagorskoj: 88-godišnjakinja izazvala sudar, 20-godišnjak teško ozlijeđen
Poginuo 52-godišnji vlasnik poznatog kafića
Većina ljudi pogrešno odmrzava meso: Stručnjaci preporučuju drugačiji način
VRIJEME DANAS: Stižu grmljavinski pljuskovi, a evo gdje će pržiti do 35 °C
[FOTOGALERIJA] Mjesni odbori odmjerili snage u pripremi kotlovine, najbolju kotlovinu ima MO Turnišće
72 hodočasnika pješačila na Trški Vrh
19 godina je prošlo od tragedije na Kornatima: Obitelji stradalih i danas traže odgovore i istinu
Alkar bolji od Zaboka
[PROGNOZA VREMENA] Evo kada stižu pljuskovi
Važna uloga mrtvih i trulih stabala u šumama
Traži se Disponent u međunarodnom transportu. Evo detalja
Letački spektakl koji se ne propušta - 29. Susreti za Rudija!
Nova dimenzija modernog stanovanja - svježina bez otvorenih prozora
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
