[VIDEO] Započeo 51. festival Igrajte nam mužikaši
Organizatori festivala su Krapinsko–zagorska županija, Općina Bedekovčina i Radio Kaj
Danas se na bedekovčanskim Bajerima održava festival Igrajte nam mužikaši. Prepun šator prati nastupe zagorskih izvođača, a na kraju večeri proglasit će prva tri mjesta publike i žirija. Dodijelit će se nagrada i za najbolji scenski nastup i nagrada za najbolji tekst.
Nastupaju Črleni lajbeki, Irena Grden, Ivan Sečen, Jasminka Krušelj i Krunoslav Kralj, Kirjales i Puhački orkestar Ivo Tijardović, Kraljevi Zagorja, Krunoslav Jazbec i Dečki z bregov, Kvartet Stubaki, Lana i Lorena Hlupić, Mario Repec, Optimisti, Radovan Kunović i Mangupi, TD Krijesnice, TS Tajna, TS Vikendaši, Vedran Kuzel i Podvinčani, Veronika Jambrek, Zagorje Express, Zlatko Deveničar, Željko Kokorić te Ženska vokalna grupa Ratkajke.
Organizatori festivala su Krapinsko–zagorska županija, Općina Bedekovčina i Radio Kaj. Na festivalu će nastupiti gošće iz Austrije i Slovenije ženski ansambl LADYKRYNER. U zabavnom djelu programa nastupaju Dečki z bregov.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stiže još jači snijeg: DHMZ podigao stupanj upozorenja za Zagorje, Zagreb, Međimurje, Podravinu...
Novi detalji tragedije: Vozač preminuo na licu mjesta, dijete iz drugog auta teško ozlijeđeno
Nesreća: Sudarila su se dva auta, jedan je sletio u kanal, očevid je u tijeku
Povlači se čak 9 proizvoda tvrtke Nestlé: 'Ne dajte ih djeci, vratite ih u dućane, vraćamo novac'
Meteorolog otkrio do kad će padati snijeg: 'Nakon toga stiže novo upozorenje'
Ova 2 znaka danas dobivaju sretnu vijest koju odavno čekaju
Astrolozi najavili: 2026. mijenja ritam! 3 znaka čeka bogatstvo, a 1 ozdravljenje
'Tri kralja' u Zagorju organizirala Kuburaško sprepucavanje i krvavicijadu
Pouzdan rent-a-car u Oroslavju – jednostavno, povoljno i bez stresa
JESTE LI ZNALI? Zimski tragovi u prirodi otkrivaju skriveni život životinja
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
Pridružite se Zimskom prebrojavanju ptica vodarica (IWC)
Što se događa s leptirima zimi?
