[VIDEO] Zagorka iz publike popela se na binu i zamijenila prehlađenu pjevačicu Magazina
Iako je svoj vrhunac doživio zadnjeg dana prošle godine, uz spektakularan Doček u podne, ''Advent u Mariji Bistrici'' i u 2025. godini donio je jedan veliki koncert.
Naime, kako je koncert grupe ''Magazin'' izvorno bio planiran 21. prosinca, a zbog Dana žalosti je odgođen, održan je jučer.
''Magazin'' se na središnjem bistričkom trgu predstavio s novom pjevačicom Lorenom Bućan, no, na koncertu se dogodio pomalo nesvakidašnji događaj.
Naime pjevačica Lorena nastupala je pod temperaturom, i jako se mučila, a u jednom trenutku joj je bilo toliko loše, da je sišla s bine.
Jednu pjesmu otpjevala je klavijaturistica 'Magazina', no, kažu nam svjedoci, iako vrhunski svira klavijature i pjeva prateće vokale, za pjevački nastup kao glavni vokal nije bila spremna.
Tada je iz publike izašla mlada žena i ponudila bendu da zapjeva umjesto Lorene te je na kraju otpjevala pet, šest pjesama.
Kako doznajemo, riječ je o Heleni Galovac, inače učiteljici razredne nastave iz Konjščine, koja se inače bavi pjevanjem, te je vokalistica grupe Rusty Groove.
Ne trebamo posebno napominjati da je publika bila oduševljena, a kako je to zvučalo, pogledajte u kratkom videu:
Inače, nakon što je sišla s bine, pjevačici Loreni dali su Lupocet te se nakon nekoliko pjesama koje je otpjevala Helena, pjevačica Magazina vratila na binu te je uspješno odradila koncert do kraja.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozač autom udario u djevojku, ubio je i pobjegao. Policija traga za njime
Na terasi obiteljske kuće ubijen mladić. Policija traga za ubojicom
Teška nesreća u Zagorju: Kamion udario u ogradu i prevrnuo se na krov, vozač prevezen u OB Zabok
Netko je u Hrvatskoj upravo osvojio više od 100 tisuća eura, evo kamo ide novac!
HZZO donio važnu odluku za više od 400 tisuća ljudi: 'I struka i pacijenti bili su nezadovoljni'
Hajdaš Dončić: 'Inflacija ima ime i prezime - Andrej Plenković'
Mještani prestravljeni zbog Kristijana Aleksića: 'Tu je negdje'
[VIDEO] Dinamo dao slobodno Stojkoviću. On otišao u Zabok i osvojio turnir u biljaru
Policija dobila dojavu o provali pa u stanu našla dilere
Policija objavila sliku ubojice za kojim traga: 'Ako naiđete na Kristijana, ne približavajte mu se'
Cleanaholic studio iz Zaboka postao hit – na vaš poziv stižu u vaš dom ili ured
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
