Švicarska je pobijedila na Eurosongu! Baby Lasagna završio na 2. mjestu!
Foto: Instagram
Nakon što su zbrojeni glasovi žirija iz 37 zemalja te glasovi publike, Švicarska je postala pobjednikom ovogodišnjeg Eurosonga.
Naš Baby Lasagna na kraju je završio na 2. mjestu.
Prema glasovima žirija, Lasagna je zauzeo treće mjesto, no glasovi publike ipak su ga pogurnuli na 2. mjesto.
Naime, naš je predstavnik dobio uvjerljivo najviše glasova publike, no, nedovoljno za pobjedu, budući da je Švicarska dobila uvjerljivo veći broj glasova nacionalnih žirija.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
U Zagorju uhićen strani radnik! Policija objavila šokantan razlog
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Jurio motokultivatorom pa teško stradao
Sandra Elkasović posjetila mališane iz Dječjeg vrtića Zipkica: 'Mali podsjetnik za sve nas koje su glavne vrline u životu'
Uhićen maloljetnik koji je kod škole prebio vršnjaka, majka pretučenog djeteta: 'Ležao je u lokvi krvi, na tlu mu je drobio lice...'
Preminuo Rudolf “Rudi” Belin – legendarni Dinamov nogometaš i trener
KK ZABOK POZIVA: Podržite naše košarkaše u fantastičnom pobjedničkom nizu
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
