Prošlo je 30 godina, a oni i dalje žare i pale. Slušate li i dalje ove hitove?
Iako su nastale prije 30 godina, brojne pjesme koje su izašle 1994. godine bile su vrlo popularne tada, a izuzetno su slušane i danas.
Na hrvatskoj domaćoj sceni vladao je cro dance. Te je 1994. E.T. izbacio pjesmu 'Da ti nisam bila dovoljna'. Vanna ju i dan danas obavezno izvodi na svojim koncertima, a dio je mnogih partyja. Te je godine Emilija Kokić 'izbacila' pjesmu 'Javi se', a Matija Vuica 'Linđo'.
'Nisi ti jednini na svijetu' bio je 1994. veliki hit dance kraljice Kasandre
Bili su tu i drugi brojni hitovi i balade koje i danas znaju sve generacije. Na glazbenoj se sceni tada pojavio Alen Vitasović s pjesmom 'Gušti su gušti', a svoje pop karijere u zamahu imali su Toni Cetinski koji je te godine pjevao 'Ja sam zaljubljen' i 'Nek ti bude ljubav sva', s kojoj nas je predstavljao na Eurosongu. Gibonni je te godine pjevao 'Ozdravi mi ti'.
Još jedna pjesma koja je tek kasnije postala popularna, a osobito kao zaštitni znak Hrvatske rukometne reprezentacije, bila je 'Morska vila', koju je Daleka obala snimila 1994. godine.
Porina za Hit godine 1994. dobila je pjesma 'Cesarica' Olivera Dragojevića, čiji je autor Gibonni.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Saznaju se novi detalji o napadaču iz Čakovca: Bio u zatvoru u BiH, a ovo je pozadina krvavog sukoba...?
[FOTO] Povijest ponovno marširala Krapinom: 13 postrojbi iz cijele Hrvatske stiglo u Zagorje
Od sljedećeg tjedna počinje zlatni period za 3 znaka: Sreća kuca na vrata, dobit ćete sve što poželite
Županija osigurala 35.000 eura za participativni proračun za mlade: prijavite svoje ideje i projekte
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
