Krapinčanka Dina Leško nastupila u showu 'Zvijezde-ljetni hit'
Dina se predstavila francuskim hitom pjevačice Zaz 'Je veux'
Dvadesetogodišnja Dina Leško iz Krapine nastupila je na RTL-ovom showu Zvijezde-ljetni hit. Naime, RTL je u novoj varijanti već dobro poznatog showa u potrazi na pjevačem ili pjevačicom kojemu će Tonči Huljić napraviti ljetni hit. Također, pobjednik showa osvojit će 50 tisuća kuna i nastupit će na Splitskom festivalu.
Jedna od 12 kandidata koja se jučer predstavila žiriju bila je i Krapinčanka Dina Leško, koja je inače studentica druge godine novinarstva.
Predstavila se s francuskim hitom pjevačice Zaz 'Je veux'. Prije same izvedbe rekla je da je izabrala baš tu pjesmu jer ocrtava njezin karakter.
Na njezinu izvedbu digle su se sve stolice te su Tonči Huljić, Nina Badrić, Petar Graši i Andrea Andrassy imali riječi pohvale, dok je Branko Đurić Đuro malo negodovao. Dina je prije nastupa izabrala da joj Petar Grašo bude mentor, no nakon nastupa je rekla da joj i Đuro može biti mentor ako je to potrebno da digne svoju stolicu.
Dodajmo kako Dina ima veliki staž na nastupu na festivalima, a između ostalog, prošle godine pobijedila je na Oronoti.
foto: Facebook Zvijezde RTL
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U ZAGORJU: Mrtvo tijelo pronađeno u stanu, policija nam otkrila prve detalje
Podignuta optužnica protiv Zagorca koji je vozio suprugu na Hitnu, a nije joj smio ni blizu
HOO žestoko 'opalio' po Šimuniću: 'Kombijem ćemo mu iskrcati desetke tisuća stranica u Oroslavje'
Inspekcija utvrdila: Svaki treći OPG na tržnicama prodaje 'tuđu' robu
Strašna nesreća: Jedna osoba poginula, druga hitno prevezena u Opću bolnicu
Šok za vozače ili olakšanje? Vlada sutra odlučuje o cijenama goriva, Medved ima jasnu poruku trgovcima!
Tragedija na Uskrs: jedna osoba poginula, druga završila u bolnici
Veterani Modrić i Džeko neće biti najstariji na SP-u. Evo tko je stariji od njih
FOTOGALERIJA: Uskrsna poruka iz Svetišta MBB: Od praznog groba do plodova vjere – Kako Bog progovara svakome od nas
Šokantna računica: Je li rad u inozemstvu zaista isplativiji?
Fran iz Zagreba: Svjež zrak u domu bez propuha i vlage
Upravitelj Gospodarenje stanovima d.o.o. provodi energetsku obnovu višestambenih zgrada oštećenih u potresu u Hrvatskom zagorju
Pravila ponašanja u prirodi
Proljetna noćna mora: Vlaga i plijesan na svakom koraku!
