Gupcima se opet smiješi Porin
ZAGREB - Najpoznatijim zagorskim glazbenicima opet se smiješi Porin. Naime, Kvartet Gubec nominiran je u čak tri kategorije.
Riječ je o nominaciji za Najbolji album tamburaške glazbe (za album 'Gupci vu Lisinskom'), za Najbolju izvedbu folklorne skladbe (za izvedbu skladbe Pod brajde s Kavalirima u Lisinskom) te nominaciji za Najbolju folklornu skladbu (Pod Brajde s koncerta u Lisinkom).
Dodjela Porina održat će se 5. svibnja u Rijeci.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vatrena buktinja u našem kraju: Gori skladište poznate tvrtke - 'Čuju se detonacije'
Kupnja mobitela i televizora više neće biti ista: Trgovci će uskoro morati provjeriti svakog građanina
Zapalila se vikend kuća u Zagorju: Šteta je oko 50.000 eura
Trgovački lanac poslao važnu obavijest svojim kupcima: 'Molimo vas da ih ne šaljete'
Žena (38) završila u posebnoj prostoriji zagorske policije, prijeti joj kazna od 660 eura
Svi imaju slabosti: Ovo su najveće mane svakog horoskopskog znaka
Darko Milinović: 'Plenković? Duboko me razočarao... Turudić? Jedva čekam da ga vidim'
Pregradski bazeni napokon se otvaraju: Od ove nedjelje kupanje potpuno besplatno!
Ne propustite „Kušaj fiš na zagorski“: Tradicionalni okusi, nova riblja jela i bogat program u Zagorskim Selima
Zabočanin Vili Sivec dio hrvatske štafete koja je osvojila europsku broncu i postavila novi rekord!
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
