FOTOGALERIJA: Još jedan fantastičan događaj održan u Mariji Bistrici
Velika manifestacija Turističke zajednice Općine Marija Bistrica ''Ljeto u Mariji Bistrici'' nastavljena je sinoć.
Na rasporedu je bio memorijalni koncert „sINa memoriam“ u čast Siniši Jermolu, velikom bistričkom prijatelju rokenrola, bluesa i dobre glazbe.
FOTOGALERIJU S KONCERTA POGLEDAJTE OVDJE.
Sina je poznat po brojnim događajima koje je organizirao u svojem bistrou Vikend, od prvog disco kluba u Mariji Bistrici do raznih rock koncerata. Njemu u čast nastupila je domaća rock atrakcija Giberry Sons, te gosti: Storm Bluzy Band i legendarni usnoharmonikaš Krešo Oremuš.
A već sutra, na rasporedu je jedno novo događanje i to u organizaciji Udruge gljivara ''Zagorski vrganj'' iz Zaboka. Riječ je o izložbi jestivih, otrovnih i ljekovitih gljiva, koja će se održati na središnjem bistričkom trgu. U 9 sati program donosi besplatna kajgana s gljivama, a u 13 sati besplatan gljivarski kotlić s mesom i veganski gljivarski kotlić. Događaje će popratiti i glazbeni nastup Udruge amatera zborskih pjevača Kupljenovo.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Ulijte čašicu ovoga u lonac: Meso će biti mekano kao maslac, a dinstanje kraće za sat vremena
Ovogodišnji Uskrs bit će jedan od najhladnijih, meteorolog: 'Crta se prva bablja huka'
U izradi digitalna kartica za socijalu, ovo više neće moći kupovati
Pogledajte kakve smo prizore na benzinskama u Zagorju zatekli jutros: 'Bio je bio kaos'
U potrazi ste za flancima i cvijećem? Nabavite ih u Zaboku!
Počinju tri godine blagostanja: Od 30. ožujka ova 4 znaka konačno žive bez ijedne brige o novcu!
Sara bila s ljubavnicom Anitom, a u kuću odjednom banuo muž: 'Ako mi se zamjeriš, lišit ću te života'
Grad Zabok povećao proračun na više od 18,2 milijuna eura, gradonačelnica Đurek objasnila detalje
Juventus stiže u Hum na Sutli: Vrhunski nogometni kamp za mlade nogometaše
INA se oglasila o količini goriva: Obznanili hoće li biti nestašice!
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
