[BRAVO] Zagorski predstavnici 'rasturili' na rock'n'roll natjecanju

Natjecanje se održalo u Slavonskom Brodu

Članovi rock'n'roll kluba Bistra sudjelovali su prošle nedjelje na međunarodnom natjecanju "3. Otvoreno prvenstvo Slavonskoga Broda". Na natjecanju su sudjelovali predstavnici iz Hrvatske, Mađarske, Bosne i Hercegovine te Austrije. Klub iz Bistre u najmlađoj juniorskoj kategoriji MINI imao je šest predstavnika u konkurenciji od 17 parova, a premoćno su osvojili sva mjesta na postolju. Pobjednici u kategoriji MINI su Jakov Marković i Tena Jakuš iz Zaboka, srebro su odnijeli Luka Krpan i Tia Larisi iz Zaprešića te broncu Todor Toše Švelić i Dora Jelenčić iz Konjščine.

U polufinale su se plasirali Luka Krleža i Eva Blazinić iz Zaboka osvojenim 9. mjestom te im je malo nedostajalo do finala, dok su 12. mjesto zauzeli Juraj Čukelj i Nika Bukal iz Konjščine, za svoje prvo natjecanje Viktor Hotko Dojčić i Roza Pavelić osvojili su zasluženo 16. mjesto. U kategoriji Mlađi juniori 1 - Jakov Bogdan i Lara Kolarić osvojili su 14. mjesto, što je odličan rezultat nakon Jakovljeve slomljene noge i dugog oporavka. U kategoriji Male formacije 2, odličnom izvedbom cure iz Konjščine - DEJA VU (Lara Brleković, Vida Mikov, Doroteja Žabek i Nina Jelenčić) osvojile su 6. mjesto