Stiže zatopljenje:Temparature rastu i do plus 15 stupnjeva Celzijusa
Ako je suditi prema prognozama DHMZ-a, čini se da se napokon bliži kraj višetjednom periodu koji su obilježile vrlo niske temperature, snijeg i led.
Ako je suditi prema prognozama DHMZ-a, čini se da se napokon bliži kraj višetjednom periodu koji su obilježile vrlo niske temperature, snijeg i led.
Iako nas još danas očekuje vrijeme slično današnjem - suho i stabilno ali vrlo hladno u kontinentalnom dijelu zemlje, a naročito ujutro i navečer, od utorka se očekuje porast temperatura koji će se nastaviti kroz cijeli tjedan.
Najniža temperatura u Hrvatskoj tako će u utorak biti "čak" -6 stupnjeva, što je pristojan porast u odnosu na zadnjih nekoliko tjedana, u kojima se dobar dio kontinentalne Hrvatske ujutro budio uz temperature niže od -10 stupnjeva.
Topljenje snijega i leda
Od srijede će i najniže temperature u zemlji biti iznad nule, pa se tako sredinom tjedna može očekivati i početak topljenja nakupljenog snijega i leda. U utorak i srijedu na kontinentu se očekuju i padaline, koje bi trebale prestati u četvrtak, koji će biti još topliji i ugodniji.
Rast temperatura će se uz sunčano vrijeme nastaviti će se i u petak, a u subotu bi maksimalna dnevna temperatura u kontinentalnoj Hrvatskoj mogla doseći čak 15 stupnjeva Celzijusa.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vozači, obratite pažnju: S ove udaljenosti kamera za nadzor brzine ne može snimiti vozilo
'Popili smo svaki po pet pet pivi, ali problem je jer cijeli dan nismo jeli'
Eksplozija u obiteljskoj kući: vatrogasci i policija na terenu, slijedi očevid
Dramatične scene: Autom sletio s ceste pa završio na boku u dvorištu kuće, intervenirali vatrogasci
Tužna vijest: Preminuo legendarni hrvatski nogometaš – ostao je zapamćen po srčanosti na terenu
Zagorec KR pobjedom potvrdio drugo mjesto, poraz Gaja
Oroslavje vodilo s dva pogotka prednosti, pa u samoj završnici spašavalo bod
Molitve su konačno uslišane: dva znaka kojima zvijezde brišu suze i otvaraju put prema velikoj sreći
[FOTOGALERIJA] UŽIVO S VODOSPREME: Pogledajte atmosferu s Vanninog koncerta
[FOTO] Poznat pobjednik 58. festivala 'Igrajte nam mužikaši': Slavio Zagorski jal s pjesmom 'Pajdaši'
Međunarodni dan biološke raznolikosti i Dan zaštite prirode – 22. svibnja
Nikad sporija sezona: Kako privući goste tijekom cijele godine
Ne postoji građevina za stanovanje kojoj nije potrebna ventilacija
Gospodarenje stanovima d.o.o. uspješno provelo energetsku obnovu zgrade Mače 32A
Oporavljena roda vraćena u prirodu na području Zagorskih Sela
