TRN U OKU: Konačno kreće saniranje važne ceste u centru Donje Stubice!
Sutra konačno počinju radovi na saniranju važne dionice ceste u Donjoj Stubici. Da će cesta ispred crkve Presvetog Trojstva u sanaciju, potvrdio nam je gradonačelnik Nikola Gospočić.
-Stavit će se novi asfalt i urediti nogostup. Osim toga, uredit će se parkiralište do zgrade suda i pred sudom, a riješit će se i pitanje odvodnje – rekao je Gospočić.
Ta kratka dionica ceste ispred crkve već je duže vrijeme trn u oku građanima. Naime, cesta je već dugo vremena jako uništena i prepuna graba, a dodatno su ju dokrajčili kamioni i strojevi za vrijeme radova na obnovi crkve.
No, sada će konačno u obnovu. Za vrijeme trajanja radova ista će cesta biti zatvorena za promet, stoga se ni do zgrade suda neće moći automobilom, već pješice.
Upravo zbog toga, dionica jednosmjerne ceste prema Fellerovoj zgradi i zgradi Caritasa sada će se za vrijeme trajanja radovi, pretvoriti privremeno u dvosmjernu.
Radovi na sanaciji ove ceste, ali i uređenju parkirališta pored zgrade suda, vrijedni si oko 80 tisuća eura. Većim dijelom radi se o sredstvima iz gradskog proračuna, dok je Grad za ovaj projekt od Ministarstva graditeljstva dobio 13.200 eura.
Radovi bi trebali završiti kroz tri tjedna.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Muškarac (62) poginuo u prevrtanju traktora
Zagorca (83) na mobitel nazvala nepoznata osoba. Od tada je izgubio oko 200 tisuća eura
IN MEMORIAM: Zagorski vatrogasci u tuzi. 'Bio je čovjek od povjerenja i sjedinjavao ljude'
Užas na odmorištu! Iz kamiona izvukli mrtvog vozača: 'Ovo nam je prvi put'
Objavljena prognoza za zimu! Hladni udar donosi veće količine snijega. Evo što nas sve očekuje
Pravi jesenski vikend: Božarov otkriva kakvo vrijeme nas čeka u Zagorju do ponedjeljka
Novi radovi, nove lokacije: Uskoro nestaje struje u 13 mjesta diljem Zagorja
VELIKO OLAKŠANJE: Ova 3 horoskopska znaka napokon će izaći iz teškog razdoblja
Zagorska policija izdala važno upozorenje za dane 'Martinja'
VELIKA TRAGEDIJA: Preminuo i drugi mladić (18) iz stravične prometne nesreće
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
Dišeći vert – spoj prirode i čovjeka
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
