Tristotinjak djece trčalo kros povodom Olimpijskog dana
Utrku je u suradnji s OŠ Donja Stubica organiziralo Sportsko društvo Stubica
Povodom obilježavanja Olimpijskog dana u Osnovnoj školi Donja Stubica, proteklog je ponedjeljka u organizaciji Sportskog društva Stubica organizirana kros utrka za predškolce i osnovnoškolce. Utrci se s veseljem odazvalo više od 300 učenika te čak 21 polaznik predškole.
Dok su oni najmlađi trčali na 100 metara, učenici od 1. do 2. razreda okušali su se 200 metara, učenici od 3. do 5. razreda trčali su na 400, a od 6. do 8. razreda na 600 metara.
Prva tri mjesta po kategorijama nagrađena su medaljama i priznanjima, a svi su sudionici kućama ponosno ponijeli priznanja za sudjelovanjem.
Sportsko društvo Stubica sa svojim je članovima postavilo i označilo stazu iza Osnovne škole i sportske dvorane, tako da su učenici sigurno i bezbrižno proveli vrijeme igrajući se sa svojim prijateljima dok su čekali svoju utrku.
Nakon otrčane utrke, sudionici su se okrijepili sokovima te uz glasno navijanje proveli ugodan ostatak nastave u školi.
Zbog velikog odaziva učenika te poziva ravnateljice Sonje Martinek, kros učenika osnovne škole Donja Stubica sigurno će se ponovo održati, kažu organizatori, a tada će se održati i revijalna utrka učitelja i zaposlenika osnovne škole, što učenici s veseljem čekaju.
Organizatori zahvaljuju svim natjecateljima, kao i OŠ Donja Stubica na suradnji i potpori, a svu djecu koja žele trenirati učenje i ostale atletske discipline pozivaju da se jave Mladenu Bubanku.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Žene u zdravstvu - tema okruglog stola koji je pokazao koliko sustav počiva na njima
U Zagorju sutra bez struje nekoliko mjesta i jedan grad
Milički: ''Groblje je razglednica mjesta u koje ulazite, odraz nas koji živimo u njemu''
Dva zagorska derbija
STRAŠNO DOBRA ZABAVA: Pripremite kostime i dođite na najotkačeniji Halloween party u Zagorju!
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
