[SVAKA ČAST] Nagrade s Interslasta otišle i u Zagorje
Jučer je u Termama Tuhelj održan osmi po redu Interslast, međunarodni kongres slastičarstva, sladoletarstva i konditorstva.
I ove godine u natjecateljskom dijelu bilo je predstavnika s područja Krapinsko – zagorske županije. U kategoriji srednjih škola, nastupili su učenici Srednje škole Zabok i Srednje škole Pregrada. Ivana Karlovšek i Iva Burić iz SŠ Pregrada u kategoriji medenjaci i medene pite osvojile su 1. mjesto, a Ivona Vukić iz SŠ Zabok 2. mjesto. Ivana Čekolj iz Termi Jezerčica osvojila je u kategoriji Torte – seniori srebrnu medalju. U istoj kategoriji osvojila je i brončanu medalju od strane domaćih i inozemnih novinara te srebrnu medalju za Cromed u kategoriji seniori.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
AKTUALAC: Županijska skupština donijela burnu raspravu o otpadu, požarima i solarnim elektranama
Junaci predstave kroz pustolovinu saznaju važnost i bit slavljenja Božića
Novo uhićenje u Zagorju. Policija objavila detalje
FOTOGALERIJA: Treću svijeću upalila 92-godišnja Antonija Pezić
POLICIJA: Vatrogasci još dežuraju na požarištu
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
