Srpska turbo folk pjevačica, poznata po hitu 'Mišu moj', nastupila u Zagorju
Beogradska turbo folk pjevačica Jelena Vučković, poznata po hitovima “Mišu moj”, “Dragane”, “Baraba” i “Moj dobri anđele” održala je koncert u Toya baru u Donjoj Stubici, povodom 10. rođendana tog kluba.
Inače, Jelena je vrlo uspješana interpretorica gotovo svih balkanskih izvođača narodne i zabavne glazbe iz regije, a nekoliko se puta pojavila i u srpskoj televizijskoj emisiji “Zvezde granda” gdje je ostala zapažena kao dobar vokal i interpretator.
Nastup Jelene Vučković komentirao je i organizator koncerta, ujedno i vlasnik spomenutog kluba, Dubravko Suhina, koji je rekao kako slične koncerte organiziraju već nekoliko godina, te da u tom smjeru nastavljaju i dalje.
“Koncert gospođice Vučković je pokazao da mladi i dalje uživaju u dobroj zabavi i druženju u ovom dijelu Zagorja” – zadovoljan je nastupom organizator i vlasnik Toye, gospodin Dubravko Suhina.
Inače, Jelena Vučković svoje je nastup započela oko ponoći, pjevala je dva puna sata i strpljivo se fotografirala s obožavateljima, a mogla se naručiti i pokoja glazbena želja, koju je pjevačica rado ispunila.
.
.
.
.
.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija policije u Zagorju. Podigli i dronove
FOTO: 'Štrajenje' kao dobrodošlica za novorođenu bebu
Župnik upozorio: 'Nemojte to više raditi u crkvi'
Amerikanac koji je kupio kuću u Zagorju moli za pomoć: 'Život je pun iznenađenja'
Kad će rotor na najopasnije raskrižje u Zagorju? Evo što kažu Hrvatske ceste
Bog ih nikad ne zaboravlja: 2 znaka kojima sudbina stalno šalje čuda, sreću i zaštitu
[FOTO] Pogledajte kako je policija s dronovima danas lovila vozače u prekršaju
Mijenja se B kategorija vozačke: neki će morati na dodatnu obuku ili polagati ispit
Umro čovjek koji je dvaput pokušao postati predsjednik Hrvatske
Gradonačelnica Đurek održala prijem za vatrogasce koji su sudjelovali na državnom natjecanju
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
U Zaboku veselim zvukovima svečano otvoren novi slušni centar Neuroth
[VIDEO] Mario Commerce okupio preko 100 sudionika na konferenciji o riznici i digitalizaciji JLS-a
