Na području Donje Stubice u punom su jeku važni kapitalni projekti
U tijeku su radovi na uređenju dvorca Stubički Golubovec, budućeg Znanstveno-edukativno-zabavnog centra (ZEZ), gdje se trenutno izvodi iskop podruma pomoćne zgrade. Projekt se financira iz ITU mehanizma te proračuna KZŽ i Grada Donje Stubice.
Započela je i izgradnja novog Društvenog doma u Donjem Hruševcu – završena je donja deka, a čim vrijeme dopusti kreće se sa zidanjem. Grad kontinuirano ulaže u društvene domove, a poseban fokus je i na rješavanju problema doma u Lepoj Vesi kroz prijave na natječaje.
Najveća gradska investicija, osim ZEZ-a, je dogradnja Dječjeg vrtića Bubamara. U tijeku je javna nabava, a plan je da radovi krenu krajem veljače ili početkom ožujka za čak pet novih grupa. Paralelno bi trebali započeti i radovi na dogradnji Osnovne škole za uvođenje jednosmjenske nastave.
S ljepšim vremenom kreće i rekonstrukcija dječjeg igrališta u Parku Maksimilijana Vrhovca.
Gradonačelnik Nikola Gospočić zahvalio je i zimskoj službi koja je proteklih tjedana odradila veliki i zahtjevan posao na području grada. - Donja Stubica se razvija – za kvalitetniji život svih generacija! – poručuju iz Grada.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Bliži se ''Dan mladosti'' u Kumrovcu: Nastupa i poznati glazbenik
Više od 400 gostiju stiže u Zagorje: Sprema se dvodnevna vinska i gastro fešta među kletima, ulaznice su u prodaji!
Velika promjena u novom školskom kalendaru! Vraćaju se zimski praznici u dva dijela
Teška prometna nesreća: Jedna osoba ozlijeđena, očevid u tijeku
Kazneno prijavljena: Djevojka koja je pretukla Filipinca ide u pritvor
Dvodnevna prognoza: Evo što nas čeka u Zagorju
Ovo su trenutno najtraženiji radnici u Zagorju
HEP javlja: Danas bez struje brojna mjesta u Zagorju
Horoskop za četvrtak: Ako ste rođeni u ovom znaku, izbjegavajte donošenje važnih odluka
'Dimnjačar' oduševio Špičkovinu
Dan orhideja 2026.
Dođite na Dane orhideja i sretnite tajanstvene stanovnike Strahinjčice
Zašto se plijesan stalno vraća – iako je redovito čistite?
80 godina Ivančice d.d.: Od male ivanečke zadruge do vodećeg proizvođača dječje obuće u Hrvatskoj
City Nature Challenge 2026 – pridruži se i otkrij prirodu oko sebe
