[FOTO] Kreativne radionice s Jadrankom Blagec iznjedrile ptice od špage
Prošle je srijede održana prva od kreativnih radionica s Jadrankom Blagec, koje tijekom Korizme organiziraju Turistička zajednica područja Gupčev kraj i Multimedijalni centar Stub – klub.
Na prvoj radionici Jadranka Blagec okupljene je sudionike učila kako praviti ptice od špage. Nastali su prekrasni kreativni radovi, koji će, zajedno s radovima s ostalih radionica, biti izloženi na Uskrsnom sajmu, koji će se održati 16. travnja u Parku Jure Stubičanca.
Radionice će se tijekom Korizme održavati svake srijede u 18 sati, u prostoru Kulturno – turističko – informativnog centra (novouređena zgrada žandarmerije). Namijenjene su i djeci i odraslima, koji će učiti izrađivati cvijeće od krepa papira, gnijezda od šiblja i mahovine, oslikavati puževe kućice, izrađivati bubamare od orahove ljuske, tulipane od ljuske jajeta, kao i farbati i oslikavati pisanice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Spaljivao suhe grane, a onda je buknuo požar: Detalje objavila PU krapinsko-zagorska
Ministricu pitali bi li jela uzgoj iz vrta da živi preko puta otpada - pazite odgovor
Peto dijete u obitelji Petek
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
