Zelena ekipa pod nebom iznad Bundeka
U izvedbi na otvorenom uživalo je više od 400 posjetitelja kojima je ekipa Zelenog blaga u suradnji s Gradom Zagrebom i Krapinsko – zagorskom županijom poklonila predstavu...
U izvedbi na otvorenom uživalo je više od 400 posjetitelja kojima je ekipa Zelenog blaga u suradnji s Gradom Zagrebom i Krapinsko – zagorskom županijom poklonila predstavu
Ansambl mjuzikla Zeleno blago nastavlja svoje putovanje predstavljanjem priče o Hrvatskom zagorju. Više od 400 posjetitelja uživalo je 14. srpnja u izvedbi na otvorenom na Bundeku, a za odličnu atmosferu pobrinula se ekipa mujuzikla koju su u neizvijesnosti cijelo vrijeme držali oblaci iznad Zagreba.
- Bilo je jako napeto da li će se uopće predstava održati. No, dva velika pljuska koja su padala u cijelom gradu nas su zaobišla i na Bundeku nije pala ni kap. Mozda zbog naše dobre vibre – zadovoljno je rekao producent Sven Šams.
Nakon izvedbe, publika je ''zelene'' oduševljeno nagradila pljeskom i pohvalama, osobito za glazbu i bend koji je ovaj put svirao na otvorenom i svi su ga imali po prvi put prilike vidjeti jer je u dosadašnjim izvedbama uvijek svirao u drugoj prostoriji.
Ovo je osma izvedba mjuzikla koji je dosada gledalo više od 4 tisuće ljudi, a kao poklon publici gostovanje na Bundeku organizirali su Grad Zagreb i Krapinsko – zagorska županija te naravno vrijedna ekipa Zelenog blaga pred kojom je sljedeća izvedba 5. listopada u HNK Varaždin.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Viktor Šimunić predstavio svoju djevojku i objavio zajedničku fotografiju
Žena (64) svaki dan u crkvi krala milodar, 'ordinirala' je i na Veliku Gospu
Funkcija na klimi koju mnogi ne koriste: može smanjiti potrošnju, a prostor ostaviti rashlađenim
Nestale su barake na Bračku: Na njihovom mjestu već počeli radovi, evo što se sad gradi
Danas nas čeka novo nevrijeme, a kakav će biti ostatak tjedna? Božarov: 'Najgore je iza nas'
Detalji filmskog bijega: Prijetio bivšoj partnerici, bio u zatvoru pa pobjegao policajcima u lisicama
Podmetnuli 10 požara: Jedan dobio 220.000€ od države, dvoje su misterij
Evo gdje sutra u Zagorju od jutra neće biti struje
Drama: Zatvorenik pobjegao policiji!
Uručene iskaznice novim pripadnicima prometne jedinice mladeži
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
