[VIDEO] KRENULA JE FEŠTA: Evo kako je na marijabistričkom dočeku u podne
Manifestacija Advent u Mariji Bistrici završava tradicionalnim dočekom u podne, danas na staru godinu.
Program na trgu počeo je u 10.30 sati, uz nastup benda ''Novi svijet''. Program dočeka vode Ana Kruhak i Mirko Fodor, a na trg se slijeva sve više posjetitelja.
Oko 13 sati očekuje se izvlačenje velike Bistričke božićne tombole, s glavnim zgoditkom, potpuno novim automobilom Hyundai i30. Za ponudu vina zadužena je Udruga vinogradara Marija Bistrica, a tu je i ugostiteljska ponuda na trgu.
I ove godine očekuje se veliki broj posjetitelja. Stoga, ako ste u prilici i želite među prvima dočekati Novu, a možda i dobiti novi automobil, pridružite se!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Nova promjena: Od 1. studenog uvodi se naknada za uslugu koja se dosad nije naplaćivala
Dostavljač dizao desnicu, vrijeđao i prijetio prosvjednicima na skupu molitelja u Zagrebu: 'J**at ćemo vam mamu'
Novi detalji stravične pucnjave: Sve je počelo u poznatom kafiću, otkriven povod
[FOTO I VIDEO] Više stotina Zagoraca danas hodočastilo na Trsat uz limenu glazbu
Danas počinju ''Dani folklora i zabave Laz 2026.''
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
