[VIDEO] BADLFEST RUŠI REKORDE POSJEĆENOSTI: Zorica Kondža oduševila sve generacije
Treći dan BadlFesta obilovao je sportskim i gastro događanjima, a kruna dana bio je nastup legendarne hrvatske pjevačice Zorice Kondže. Za naš portal je rekla kako nije često u Zagorju, ali da joj se gostoljubivost na koju je ovdje naišla jako sviđa. - Moje pjesme preživjele su brojne generacije, a danas ih pjevaju mlade generacije. E to mi je drago - rekla je pjevačica dodajući kako ne može odrediti koja joj njena pjesma najdraža. Izdvojila je pjesme Ima jedan svijet, Zauvijek, Ti si moj san i Zar je voljeti grijeh.
Mnogobrojna publika, čini se, jedva je dočekala izlazak dive na binu. Kada je Zorica zapjevala 'Ima jedan svijet' na samom početku koncerta, publika ju je nagradila gromoglasnim pljeskom i ovacijama, a tako je bilo i za čitavo vrijeme koncerta.
Oduševljenje posjećenošću osmog po redu BadlFesta iznimno je zadovoljan i načelnik Ernest Svažić. - Drago nam je što je toliko ljudi dosada posjetilo BadlFest u kojeg se svake godine ulaže sve više truda - istaknuo je načelnik dodajući da danas goste očekuje Badlov kulinarski kup, ali i nastup mlade Velolučanke Domenice.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
'Zaboravi poslove u Hrvatskoj, tu ekipa radi za 1.000 eura do penzije, a ovdje ide preko 4.000 bez stresa!'
Stipendije za krapinske učenike i studente: 'Ulaganje u mlade nije trošak, već najvrjednija investicija'
Traktorist (28) vozio pijan s 3.49 promila i bez vozačke dozvole
Nesreća s viličarom. Radnik teško ozlijeđen
Milički: ''Želim vam puno sreće na olimpijadi''
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
