VEČERAS POČINJE FEŠTA U OROSLAVJU: Stiže velika glazbena zvijezda
Ljetna pozornica Grada Oroslavja, koja se održava povodom dana grada, započinje večeras, i to koncertom jedne od najvećih zvijezda regije, Željka Bebeka na Oro trgu.
Zagrijavanje na trgu počinje već od 21 sat, a događanja će prije toga biti raširena kroz cijelo središte grada, ali i šire.
Naime, u manifestaciju su se uključile brojne udruge, pa tako i Moto klub 'Zagorski orlovi', koji je ove godine pripremio Dan otvorenih vrata kluba i izložbu motora, od 17 sati u Kući Marka Čižmeka u Mokricama.
Svečana sjednica Gradskog vijeća na rasporedu je u 18 sati, a jednako tako od 18 sati na trgu će biti otvoren i Sajmeni dan, gdje ćete moći razgledati i kupiti razne proizvode domaćih udruga, zadruga i OPG – ova.
U Parku Vranyczany od 17 sati program je za djecu, uz predstavu i animaciju, a od 19 sati tamo će zasvirati i Acustic duo Ivan & Filip.
Kao što smo već naglasili, vrhunac prvog dana manifestacije bit će veliki koncert Željka Bebeka na trgu, a odličnu zabavu za sve posjetitelje pripremili su i lokalni kafići.
Bit će tu i razne art & joy radionice za djecu i odrasle, a ne zaboravimo spomenuti i da još uvijek možete kupiti tombolu i tako biti u konkurenciji za glavnu nagradu od 10 tisuća eura, ali i 150 drugih vrijednih nagrada koje su pripremili sponzori. Kupone po cijeni od 3 eura možete kupiti u uredu Turističke zajednice grada Oroslavja, Gradskoj knjižnici Oroslavje, caffe bar "Roses", na Oro trgu i ispred trgovina "Trgovina Krk".
I idući dani u Oroslavje donose pregršt zabave, pa će tako u subotu koncert održati pjevači A strane Vjekoslav Ključarićek, Alen Đuras, Sabrina Hebiri i Danijel Jurišević, u nedjelju nastupa J.R. August te Pips, chips & videoclips, u ponedjeljak Jelena Rozga, a u utorak, na Veliku Gospu, Kavaliri, uz izvlačenje tombole na trgu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Opet teška nesreća: Jedna žena poginula, druga osoba odvezena u Opću bolnicu
TEŠKA NESREĆA: Vozač sletio s ceste i udario u metalnu ogradu. Prevezen u OB Zabok
U Zagorju se prodaje barokna vila iz 18. stoljeća koja nas vraća u vremena grofova i plemića
POŽAR U ZAGORJU: Planulo na balkonu stambene zgrade
TRAGEDIJA: Poginuo radnik na gradilištu
Doznaje se: Proračun RH veći za 3 milijarde eura! Mnoge će iznenaditi tko je najveći dobitnik
Hrvaticu šokirao prizor na koji je naišla u kući: ‘Mene je šlagiralo’
Novi radovi HEP-a: Sutra bez struje čak 18 mjesta diljem Zagorja
STRAVIČNO: Dečko silovao curicu. Majka tvrdi: 'Sve su htjeli zataškati'
Odlična novost: Dio građana moći će kupiti novi auto u pola cijene, provjerite zadovoljavate li uvjete
Šok prozračivanje je prošlost. I-Vent rekuperacija donosi: stalno svjež zrak, zatvoreni prozori, maksimalna ušteda. Besplatna montaža i 7 godina garancija!
Najbolji dan za shopping: West Shopping Utorak
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
Prvi korisnik u Westgate Business Parku na 20.000 m² zemljišta
Westgate City slavi 16. rođendan i daruje te super popustima!
