Večeras festival vinskih popevki i napitnica te degustacija zagorskih, međimurskih i slovenskih vina
Sedmi dan manifestacije „Branje grojzdja“ prepun je sadržaja, a donosi i neke novitete.
Program je počeo na sportsko-rekreacijskom centru kod OŠ Janka Leskovara dječjom biciklijadom i igrama na igralištu te izložbom gljiva pregradskog kraja u organizaciji Gljivarskog društva Lisičica, a u od 13 sati u dvorani OŠ Janka Leskovara održavaju se dječje berbarije vrtića „Naša radost“. U 17 sati na nogometnom igralištu NK Pregrada možete pogledati utakmicu NK Pregrada i NK Mladost iz Belca, a u 19 sati na istoj lokaciji kreće tradicionalni nogometni kup mjesnih odbora.
Na Trgu Gospe Kunagorske u 19 sati možete degustirati vino vinarskih udruga iz Zagorja, Iloka, Žužemberka i Međimurja, a u 20 sati počinje festival „Vinske popevke i napitnice“ u organizaciji Kulturno-umjetničkog društva Pregrada, uz pokroviteljstvo Radija Kaj. Festival će se ove godine održati po prvi puta, a na njemu će nastupiti 15 natjecatelja. Natjecatelje će ocjenjivati stručni žiri, a očekuje ih i nagrada publike. U revijalnom dijelu nastupit će Radek Brodarec, a večer će začiniti Ansambel Okrogli muzikanti.
Pod šatorom „Terenac“ možete se zabaviti uz Šarmere, Java Kebaba organizira rock večer uz bend Crni ribar, a kao i svake godine, u dvorištu Kantoci od 21 sat očekuje vas Street gig uz The Leftovers i goste. Također, od 18 do 22 sata na Trgu Gospe Kunagorske održavat će se tradicijski sajam na kojem će se predstavljati tradicijski obrti, udruge i hobisti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Gotovo svi pogriješe čim donesu lubenicu kući, a zbog toga izgubi slatkoću
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Saznaju se novi detalji o napadaču iz Čakovca: Bio u zatvoru u BiH, a ovo je pozadina krvavog sukoba...?
[FOTO] Povijest ponovno marširala Krapinom: 13 postrojbi iz cijele Hrvatske stiglo u Zagorje
Od sljedećeg tjedna počinje zlatni period za 3 znaka: Sreća kuca na vrata, dobit ćete sve što poželite
Županija osigurala 35.000 eura za participativni proračun za mlade: prijavite svoje ideje i projekte
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
