[UZ SPORTSKE IGRE I DOBRU ZABAVU] 'Ku-ku-ri-ku' obilježio 15. godišnjicu uspješnog rada
Sportsko društvo 'Ku-ku-ri-ku' danas je na Zivtovom trgu na simboličan način kroz sportske igre obilježilo 15. godišnjicu svog postojanja. Djeca i odrasli mogli su igrati nogo-tenis, okušati se u slobodnom bacanju, tu je bilo i pješačenje, ali i umjetan snijeg.
Vladala je dobra atmosfera, a i slučajne prolaznike zanimalo je čime se bavi ovo sportsko društvo. Tu su bili i prigodni pokloni sponzora. – Naše sportsko društvo djeluje kao neprofitna udruga, a glavni cilj joj je promicanje sporta uz dobru zabavu i druženje – rekao nam je predsjednik društva Mislav Crnković. Društvo ima dvjestotinjak članova, od čega je 60-ak odraslih i 120-djece. 'Ku-ku-ri-ku' održava verificirane sportske programe koji se održavaju dva puta tjedno u vrtićima diljem Zagorja. Mališani se imaju priliku okušati u tenisu, nogometu, gimnastici. Proljetno-ljetna sezona završava tradicionalnom biciklijadom Kukurijadom koja svake godine okuplja sve više i više posjetitelja. Tijekom zime, tu su odlasci na skijanja.
Iz 'Sportskog društva Ku-ku-ri-ku' pozivaju sve da im se pridruže u njihovom radu, a mogu se javiti na Facebook, na web stranicu www.kukuriku.net ili predsjedniku Mislavu Crnkoviću (0996786686).
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
Kolar o otpadu u Poznanovcu: 'Svi su sve znali. I ja sam sve znao, ali nisam imao ovlasti ništa učiniti'
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Kraj teškim danima za 3 znaka: U rujnu ih čeka toliko sreće da će lebdjeti od radosti
Netko među nama je upravo dobio veliki iznos na lotu! Provjerite listiće
Srušio se zrakoplov u Hrvatskoj, sve žurne službe na terenu
UPALJENI GENERATORI, Salatko: 'Nevrijeme dolazi sa zapada'
POVEĆANJE MIROVINA: Evo kada bi novac mogao sjesti na račune
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
