U sjećanje na Andreju: Dođite na humanitarnu utvrku 'RUNdreja' u Pregradu
Krapinsko-zagorska županija poziva sve zainteresirane da se uključe u humanitarnu utrku 'RUNdreja' koja će se održati 7. ožujka 2026. godine u Pregradi s početkom u 11 sati. Preuzimanje startnih brojeva i dječji program započinju u 10 sati.
Cilj utrke je prikupljanje sredstava za omogućavanje odlaska djece slabijeg imovinskog statusa na terensku nastavu, Školu u prirodi, školske izlete te za edukacije darovitih učenika.
Utrka će se održati uoči rođendana prerano preminule pedagoginje OŠ Janka Leskovara, Andreje Grbeš-Perić, koja je i sama bila pokretačica brojnih humanitarnih aktivnosti u svojoj okolini.
Službeni početak programa je u 10 sati, dok je start utrke u 11 sati, podijeljen u tri kategorije: muškarci, žene i djeca. Sudionici se mogu prijaviti, prema vlastitom izboru, na stazu duljine 5 ili 10 kilometara. Svaki sudionik dobit će glinenu medalju (rad djece), a za prva tri mjesta osigurani su poklon-paketi. Nakon utrke svi trkači bit će počašćeni obrokom i pićem. Nakon utrke svi trkači dobivaju obrok i piće.
Prijave su dostupne ovdje. Prijava je važeća nakon uplaćene kotizacije u iznosu od 20 eura. Molimo da potvrdu o uplati pošaljete na e-mail: [email protected].
Od dodatnih sadržaja tijekom događanja ističu se tombola, oslikavanje lica te igre za djecu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stiže novo zahlađenje: Snijeg moguć i u nizinama, temperature ispod nule
Pohanje bez jaja i brašna: smjesa od 2 sastojka zbog koje meso ostaje sočno, a korica savršeno hrskava
Teška prometna nesreća u Bedekovčini: Ozlijeđene tri osobe
UŽASNA NESREĆA: Ograda probila BMW: 'Sve sam vidio. Prvo je udario Škodu...'
[FOTOGALERIJA] Prekrasan dan u Zaboku: Svečano otvoren Park Milana Prpića
Novac im pada s neba: U travnju će se ova dva znaka obogatiti, dok će ostali samo zavidjeti!
Stiže novi šok na benzinskim crpkama: Evo kolike će biti cijene goriva od utorka!
Maleni Vito iz Mača ide na novu tešku operaciju: Evo kako možete pomoći!
Zagorski profesor Ivan uhvatio bika za rogove i otkrio planove za svoj OPG: 'Cilj mi je imati...'
Nove pobjede za Bedex i Toplice 2
Invisalign i bol: boli li terapija i kako ublažiti pritisak u prvim danima?
Međunarodni dan šuma - 21. ožujka
Proljeće dolazi – otvoreni prozori ili pametna ventilacija s rekuperacijom?
Stručnjakinja otkriva: Klasičan vrt ili gredice?
Sudjelujte u akciji 'Jeste li ih vidjeli? - proljetnice' putem mobilne aplikacije
