Prethodni članak

U Selnom se ove subote igra Memorijalni malonogometni turnir na pijesku "Željko Tišljar – Stila"


Sportsko društvo Pećina-Selno i ove godine organizira Memorijalni malonogometni turnir na pijesku "Željko Tišljar – Stila", koji će se održati u subotu, 11. srpnja, kod Društvenog doma u Selnom. Početak turnira zakazan je za 19 sati.

Najveća sportsko-zabavna manifestacija u Selnom ponovno će okupiti brojne nogometne ekipe iz Zagorja i okolice, ali i velik broj navijača i posjetitelja željnih dobrog nogometa, druženja i zabave.

Turnir će se igrati po sustavu 4+1, a kotizacija po ekipi iznosi 100 eura. Organizatori su pripremili bogat nagradni fond: pobjednička momčad osvojit će 1.500 eura, pehar i prijelazni pehar, drugoplasirana ekipa 750 eura i pehar, dok će treće mjesto biti nagrađeno s 350 eura i peharom. Pehari će biti dodijeljeni i najboljem igraču, najboljem strijelcu te najboljem vrataru turnira.

Uz malonogometni turnir, posjetitelji će se moći okušati i u natjecanju u povlačenju užeta te visećoj kuglani, za koja su također osigurane vrijedne nagrade.

Za dobru atmosferu pobrinut će se Grupa Kolege, koja će od 20 sati zabavljati okupljene do kasno u noć, dok će tijekom cijelog događanja biti dostupna bogata ponuda hrane i pića.

Prijave ekipa su u tijeku, a zainteresirani se mogu prijaviti pozivom na broj 098/985-6447 (Željko Meglić) ili na sam dan turnira do 18.30 sati, kada će biti održano izvlačenje parova.

Memorijalni turnir održava se u čast prerano preminulog Željka Tišljara – Stile, jednog od začetnika nogometa u Selnu krajem devedesetih godina, čime organizatori nastavljaju njegovati uspomenu na prijatelja, susjeda i sportaša koji je ostavio dubok trag u lokalnoj zajednici.

 

Još članaka iz "Događanja"

Facebook