Stotinu mladih vatrogasaca na 2. Kupu 'Vatrogasac' Stmrec
S 485,1 bodom pobijedili su mladi članovi DVD-a ''Mihanović'' Gredice
Jučer je održan II. Kup ''Vatrogasac'' Strmec na kojemu je nastupilo oko 150 članova dobrovoljnih vatrogasnih društava iz Krapinsko-zagorske i Zagrebačke županije te stotinu mladih vatrogasaca od 6 do 12 godina. Predsjednik DVD-a Vatrogasac Josip Pulek kaže da su očekivali više ekipa iz naše županije, ali su mnogi odustali zbog najave lošega vremena.
Sve su ekipe uspješno završile vježbe i provele ugodno poslijepodne uz dobru organizaciju domaćina. Kod djece je nastupila jedna ekipa djevojčica (Marija Magdalena) i osam dječaka. S 485,1 bodom pobijedili su mladi članovi DVD-a ''Mihanović'' Gredice, a potom su se poredali Mala Erpenja, Radakovo, Marija Magdalena, Vatrogasac, Marija Bistrica i Bobovec. Nastupile su i tri ženske ekipe. U kategoriji A pobijedila je Dubravica s 448,7 bodova ispred DVD-a Sveta Nedelja, dok su od veteranki kategorije B nastupile samo članice DVD-a Veliko Trgovišće. U kategoriji A natjecalo se devet ekipa, a s najviše bodova (460,4) u vremenu 39,6 sec pobijedila je ekipa DVD-a Sveti Križ Začretje. Dalje su se plasirali Bijela Gorica, Hruševec Kupljenski, Marija Magdalena, Sveta Nedelja, Bobovec, Kerestinec, Prosinec i Mala Erpenja. U kategoriji B ekipa DVD-a Veliko Trgovišće postigla je 466,5 bodova, a DVD-a Selno 459,3 boda.
Prethodni članak
Sljedeći članak
[FOTO] Strašan požar u Zagorju: Vlasnik i susjedi spriječili širenje
Čudesna biljka iz vrta: Vraća snagu, pomaže izbaciti sluz te tjera komarce i miševe
Savršena salata od kupusa za nekoliko minuta: bacite ribež i nož, jedan alat iz ladice radi ono što vaša ruka ne može
Veliki kaos na autocesti: U lančanom sudaru razbijeno šest vozila, stoji se u kolonama - 'Ovo je potpuni kaos'
Jako je otrovna, a svi je drže u hladnjaku jer ne znaju koliko je opasna
[FOTO] Smijeh do posljednjeg mjesta: Kerekesh Teatar oduševio publiku u Radoboju
Stradali na povratku iz Međugorja: Autobus pun hodočasnika sletio s autoceste
MUP uputio važnu poruku građanima: Provjera adrese je prvo što trebate napraviti
Konjić i ždrijebići pobjednici turnira u Grabrovcu
Nagla promjena: Stižu nam grmljavinski pljuskovi i jak sjeverni vjetar u Zagorje
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
