SPEKTAKL: U Pregradu stiže Miroslav Ćiro Blažević, a na travnjak će istrčati nogometne legende
U četvrtak 23. rujna ‘okršaj’ veterana HNS – a i veterana NK Pregrade
Zadovoljstvo nam je najaviti utakmicu veterana koja se održava u četvrtak, 23. rujna 2021. u 16h u Pregradi. Očekuje nas pravi spektakl na igralištu NK Pregrada u sklopu manifestacije Branje grojzdja.
Trener svih trenera, Miroslav Ćiro Blažević dolazi u Pregradu s legendarnim tajnikom HNS-a Zorislavom Srebrićem te je okupio sjajne igrače, legende našeg nogometa koji će istrčati na pregradski travnjak.
- Selekcija veterana Hrvatskog nogometnog saveza koji će doći u Pregradu sastoji se mahom od naših bivših reprezentativaca i poznatih prvoligaških igrača. Bit će zanimljivo vidjeti kakav otpor će im pružiti veterani NK Pregrade koji odlično igraju u posljednje vrijeme. Obzirom na najavljeni sastav možemo reći da će to biti praznik nogometa u našem gradu – kažu u Gradu Pregradi.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Izbio požar u poznatoj tvrtki: Na terenu je bilo osam vatrogasaca, doznaju se detalji!
Planuo vlak na željezničkoj postaji. Diže se gusti oblak dima
Užas pred popularnim klubom: Brutalno pretučeni mladići - 'Jedan nedavno operirao tumor'
Preminula poznata zagorska časna sestra. U službi je bila 60 godina
Znanstveno istraživanje otkrilo najljepše ime na svijetu – popularno je i u Hrvatskoj
Inat im je jači od razuma: 2 znaka koja će ići glavom kroz zid samo da bi ostvarila svoje, makar propala
Novac im se lijepi za prste: Ova tri znaka od 12. ožujka konačno pune novčanik kao nikad prije!
Šokantan incident: Osuđen muškarac koji je slomio nogu uništavajući bistu: 'Ne volim komuniste'
Prijavite se na 17. trijenale zagorskog suvenira
Sjajan obiteljski film ''Glavonja'' dolazi u Kino Krapina
Pazi žaba – Na cesti niste sami, na cesti smo i mi životinje
Proslavite Dan žena u Zagorju
Kad se žene posvete sebi: U Donjoj Stubici održana prva “BROW LIFT & WINE” radionica
