Renata Sopek i tim Kineziološkog fakulteta pozivaju Zabočane na trening
Zagorje vježba uz Aktivnu hrvatsku u Zaboku
Vodeći hrvatski sportsko - edukativni projekt Aktivna Hrvatska održat će besplatni zajednički trening s građanima Zaboka i okolice u subotu, 16. ožujka u 11 sati u Sportskoj dvorani Zabok. Ovaj projekt koji je nastao kao odgovor na velik broj neaktivnih građana održava se već sedmu godinu zaredom. Pod pokroviteljstvom je Predsjednice RH Kolinde Grabar - Kitarović, a generalni partner je HEP. Zabočani će imati prilike upoznati sve prednosti treninga vlastitom snagom kojeg će voditi Ivan Antunović i tim stručnjaka Kineziološkog fakulteta iz Zagreba.
- Pozivam sve građane Zaboka i okolice da nam se pridruže subotnjem zdravom i aktivnom jutru. Ovaj trening će vas razbuditi, aktivirati i vjerujem da upravo on može biti prekretnica u vašem životu. Uz vježbanje vjerujem da ćemo se i dobro zabaviti - izjavila je ambasadorica i voditeljica projekta Renata Sopek koja će voditi program, a građani će imati priliku obaviti i besplatnu dijagnostiku Biotreninga, nutricionističke testove Definicije hrane te izmjeriti indeks tjelesne mase na info pultu Hrvatske liječničke komore.
Za trening se možete prijaviti na www.aktivnahrvatska.hr. Svi prijavljeni vježbači dobit će HEP majice za vježbanje, NIVEA poklon za njegu tijela, Mivela vodu s kojom možete sve. Tosama će pokloniti zanimljive promo artikle, Kotanyi zdrave začine, Merkur osiguranje nakon treninga priprema zdrave smoothije, a Decathlon poklon iznenađenja. Partneri projekta su Falkensteiner Hotel&Spa Iadera te poliklinika Vaš pregled.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao nalog za rušenje kuće koju je Amerikanac kupio za 5000 eura u Zagorju i uredio je
Liječnici upozorili: Ako osjetite i jedan od ovih 10 simptoma, hitno se javite doktoru
Drama u Zagorju: Muškarac teško ozlijeđen u dvorištu, iz OB Zabok prebačen u Vinogradsku
[PROGNOZA VREMENA] Vruće, ali evo kada su mogući pljuskovi
Aktiviran SRUUK! Građanima na mobitel stigle SMS poruke upozorenja
Turistička zajednica područja Donja Stubica i Gornja Stubica ima novu direktoricu
Radari pokazuju što se približava Hrvatskoj, DHMZ: 'Budite spremni na grmljavinska nevremena koja mogu prouzročiti veliku štetu'
Na području grada Varaždina kreće dezinsekcije komaraca
Grad Zabok ulazi u završnu fazu projekta PARKS
Lidl povukao popularni proizvod zbog prisutnosti bakterije Bacillus cereus: 'Vratite ga u bilo koju našu trgovinu'
Stradala životinja na cesti: kako pravilno postupiti
Važnost divljih oprašivača
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
