Predstavljanje knjige ‘Od sna do života, od svjedočanstva do svjedočanstva’ mladog Bistričanca
Nove promocije knjige u Novom Marofu i Pločama!
Knjiga o svjedočanstvu ozdravljenja i milosnog uslišanja pod okriljem Majke Božje Bistričke, autora Marija Bencija, mladog Bistričanina, objavljena je i svečano predstavljena u travnju ove godine u Bluesun hotelu Kaj u Mariji Bistrici. U knjizi je riječ o mladom čovjeku koji nam hrabro progovara o svojem životu i zloćudnoj bolesti, stavljajući pred čitatelja sve svoje sumnje, razmišljanja, osjećaje, boli i patnje, sav svoj život. Knjiga govori i o njegovoj vjeri, energiji i hrabrosti kojima je pokrenuo mnoštvo u misiji spašavanja vlastitog života. Knjiga ‘Od sna do života – od svjedočanstva do svjedočanstva’ objavljena je u vlastitoj naknadi; lektorica, urednica i recenzentica knjige je prof. Ivančica Tomorad, grafičke urednice knjige su Bernarda Cesar i Marija Juza, dok je organizatorica i voditeljica projekta promocije Ivanka Bičak.
'Pomogne li ova knjiga – ovo svjedočanstvo, samo jednom bolesnom ili izgubljenom čovjeku, nekome tko se teško nosi sa svojim križem, od koga je netko digao ruke, izvršila je svoju misiju - a koju svi zajedno okupljeni možemo ispuniti. Naime, dragi ljudi, kupnjom ove knjige, pomažemo jedni drugima. Pomažemo onima kojima je pomoć najpotrebnija. I zato, još jednom velika hvala svima koji su knjigu kupili, naručili ili to planiraju učiniti u budućem razdoblju. Kupnjom ove knjige nekome ćete vratiti nadu u život, nadu u malog čovjeka’, poručuje autor.
Knjigu ‘Od sna do života, od svjedočanstva do svjedočanstva’ koja je nakon samog pojavljivanja izazvala veliki interes kod publike i medija, u jednom novom, sasvim drugačijem ozračju predstavit će nam autor Mario Benci, suradnici i gosti. Večer promocije će se održati u nedjelju, 14.listopada 2018. s početkom u 19 sati u Kulturnom centru ‘Ivan Rabuzin’ u Novom Marofu, a pod pokroviteljstvom Grada Novog Marofa i gradonačelnika Siniše Jenkača. Održat će se i projekcija kratkog dokumentarnog filma ‘Marijeve suze’. Film je snimljen u produkciji BiZé studija iz Zagreba, scenarij i režiju potpisuje Ivanka Bičak, snimanje i montažu Boris Zeljak, dok je glazbu producirao Branko Glavan. Program promocije svojim nastupom uveličat će i Klapa Bistrica. Ulaz je slobodan. Dobrodošli.
Nakon ove, promocija knjige održat će se 26. listopada u 18. sati u Domu kulture Ploče, u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta Ploče, a tom prigodom na večeri promocije nastupit će Pučki pjevači ‘Stablina’. Ulaz je slobodan.
O autoru:
Mario Benci je rođen u Zagrebu, 20. siječnja 1982. godine, od majke Đurđe i oca Branka. Odrastao je u skladnoj i siromašnoj obitelji, ali puna, vesela i zadovoljna srca. Osnovnu školu pohađao je u Mariji Bistrici. U tom svojem ranom životnom razdoblju doživljava prvi duhovni susret s Bogom u bistričkom svetištu. To iskustvo će kasnije imati veliki utjecaj na njegov pogled na život i svijet. Srednju školu je pohađao u Konjščini, ali ona nije na njemu ostavila značajniji trag. Nakon stjecanja stručne spreme i odsluženja vojnog roka slijede razdoblja zaposlenja i stjecanja radnog iskustva na raznim radnim mjestima. Živi u Mariji Bistrici.
Prethodni članak
Sljedeći članak
BABY BOOM U ZAGORJU: U proteklih 7 dana na svijet stiglo čak 28 beba!
Drama u Zagrebu: "Sve je puno policijskih auta"! Policija: "Očevid je u tijeku"
Evo tko sve duguje porez. Rekorderka je dužna čak 70,5 milijuna eura!
KATASTROFA! Izbio veliki požar: 'Nema spasa tvrtki, šteta je ogromna'
Još jedno poskupljenje: Novi udar na vlasnike auta u Hrvatskoj
FOTO: Zagorski HDZ položio vijenac Tuđmanu i zapalio svijeće u Velikom Trgovišću
STRAŠNO: Dvoje mladih noćas stradalo u prometnoj nesreći na sjeveru Hrvatske
Prognostičar Kristijan Božarov otkrio kakvo nas vrijeme u Zagorju čeka na blagdan Svih svetih
Dok su jedni slavili Noć vještica, u crkvama diljem Hrvatske događalo se nešto sasvim drugo
Iduće subote Martinje se slavi u Kumrovcu - program je bogatiji no ikad!
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
