Poznato kazalište sa zanimljivom predstavom dolazi u Oroslavje
Turistička zajednica Grada Oroslavja poziva vas na lijepi početak nove godine, uz kazališnu predstavu 'Tvorničke postavke' u Domu kulture.
Predstava Kazališta Moruzgva održat će se 27. siječnja s početkom u 19 sati, a ulaznice po cijeni od 7 eura možete kupiti u Turističkoj zajednici grada Oroslavja i Gradskoj knjižnici Oroslavje u njihovo uredovno radno vrijeme.
Prethodni članak
Sljedeći članak
PROMETNA NESREĆA: Sudarila se 2 auta - ima ozlijeđenih
Grad Zabok i općine Sveti križ Začretje i Hum na Sutli kreću u modernizaciju i digitalnu transformaciju lokalne javne uprave
TUŽNA VIJEST: Preminuo autor pjesama koje su ostavile neizbrisiv trag u hrvatskoj glazbi
U 3.45 sjedio je na klupi, kraj njega je bila Glovo torba. Policajac: 'Upalio sam svjetiljku i vidjeli smo da ima...'
Vlasnici zemljišta moraju dati suglasnost - kreću radovi na vodotocima u Velikom Trgovišću i okolici
Pripazite kome vjerujete: Najveći manipulatori rađaju se u 3 znaka horoskopa
Porazi zagorskih ekipa
Sjajni Frozy Zabok „skinuo skalp“ lideru usred Zadra
Pijani redovnik u samostanu svećenicima prijetio smrću: 'Polomit ću ti kosti'
Kako stoje naše rijetke vrste? Predstavljeni rezultati monitoringa za 2025. godinu
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
