Novogodišnji koncert „Na tem mladen letu“
Kulturno-umjetničko društvo Belec organizira 9. novogodišnji koncert „Na tem mladen letu“ koji će se održati u crkvi Marije Snježne u Belcu ove nedjelje 5. siječnja s početkom u 19 sati.
Uz domaći KUD nastupit će i njihovi gosti: Hrvatsko pjevačko društvo „Ferdo Rusan” Virje, Trio Vesna, Marija i Maja te solisti Marko Majić i Miroslav Sente. Kako je najavio predsjednik KUD-a Jurica Vukić, na repertoaru će biti tradicionalne i popularne pjesme. Ulaz je slobodan. Ovim događanjem će završiti manifestacija „Zlatarska božićnica“.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vakula objavio prognozu za zimu - Jedan mjesec bit će hladniji nego inače
Kad će konačno brza cesta do Marije Bistrice? Evo što kažu Hrvatske ceste
Grob malog Zvonimira na našem području krije najtužniju priču svih vremena
NOVI INCIDENT KOD ŠKOLE: Izbio mu četiri zuba, slomio nos i vilicu, majka: 'Dijete su mi skoro u lijesu doveli doma'
Doktorica Hitne pomoći: 'Odmah nas zovite ako osjetite ovo'
Čudo u Strmcu: Baku našli živu u šumi nakon 4 dana
Rat zbog roditeljskih ispričnica: Ravnatelji oštro uzvratili liječnicima obiteljske medicine
Veliki Supermjesec ove srijede: Evo što vas čeka po horoskopu
Lovci u šumi naišli na jeziv prizor! Odmah stigla policija
BRAVO: Posadili 25 novih stabala
Jesen je vrijeme za sadnju: lukovice koje bude proljeće i hrane prirodu
Dan za pamćenje: Mjesto gdje shopping postaje pravi doživljaj
[VIDEO] AQUADENT – nova era dentalne skrbi stigla u Zagorje
Do 4 puta dnevno izmijenite kompletan zrak u svom prostoru – bez gubitka temperature, bez vlage, a za cijenu jedne kave godišnje i besplatnu montažu!
Izrada kućice za ježa – korak prema očuvanju prirode
