Ne propustite na Bajerima urnebesnu komediju "Bogi Ivač znova"
Počinje 2. LJETO NA BAJERIMA u Bedekovčini!
U nedjelju 24. lipnja u 20:30 sati na Bedekovčanska jezera dolazi najizvođenija predstava HNK u Varaždinu, urnebesna komedija – “BOGI IVAČ ZNOVA” u kojoj će Vas do suza nasmijati: Jan Kerekeš, Ljubomir Kerekeš, Sunčana Zelenika, Marija Krpan i Igor Baksa.
Ova srednjovjekovna francuska farsa na kajkavskom dijalektu jedna je od najpoznatijih, najbolje posjećenih i najdugotrajnijih predstava HNK-a u Varaždinu. Nadaleko poznati glumac Ljubomir Kerekeš okupio je glumačku ekipu, koja je obnovila kajkavsku erotsku komediju Bogi Ivač i opravdala dodatak Znova, u sklopu kojeg se nalazi niz novih, aktualnih i duhovitih situacija. Predstava je svakako za odrasle, jer obiluje lascivnim scenama. Jan Kerekeš utjelovljuje novog Bogog Ivača, Sunčana Zelenika Konjević Miciku, Ljubomir Kerekeš i Marija Krpan glume roditelje Bogog Ivača, a Fičfirič je Igor Baksa. Redateljsku palicu čvrsto drži Ljubomir Kerekeš. Glumica Sunčana Zelenika Konjević na VII. Gumbekovim danima dobila je nagradu za najbolju žensku ulogu (Micika).
foto: Virovitica.net
Ulaznice po cijeni od 30 kn možete kupiti u caffe baru CENTAR PUB, bistou LILLY i u Općini Bedekovčina, a prodavati će se i na dan predstave, od 19:30 sati - na ulazu.
U slučaju lošeg vremena, predstava se izvodi u sportskoj dvorani Srednje škole u Bedekovčini.”
< DARIVANJE >
NETKO OD NAŠIH ČITATELJA UŽIVAT ĆE GRATIS U KOMEDIJI "BOGI IVAČ ZNOVA NA BAJERIMA ". Imamo za vas 2x2 ulaznice. Na našoj službenoj Facebook stranici sutra u četvrtak 21. lipnja objavljujemo darivanje, a dobitnike izvlačimo i objavljujemo u subotu prije podne... Sretno svima koji će sudjelovati... Želimo Vam urnebesnu zabavu na Bajerima!
Prethodni članak
Sljedeći članak
Vuk noćas ušao u dvorište u Zagorju? 'Uspjela sam ga snimiti bljeskalicom'
Nesvakidašnja krađa u Zagorju: Ženi iz vrta ukrali 200 kg krumpira
Foto s mjesta stravične nesreće: Sudarili se automobili, Hitna pomoć i vatrogasci na terenu - Sve je puno stakla
Novi popis rodilja: U Zagorju rođeno 26 beba, 13 djevojčica i 13 dječaka
Jednostavno i pristupačno: Riješite se crnih mrlja na ružama uz jednu namirnicu iz hladnjaka
Umro je proslavljeni hrvatski filmski redatelj
15. srpnja donosi veliki preokret: 3 znaka ulaze u razdoblje neočekivanog bogatstva i novih financijskih prilika
Atraktivan automobilistički vikend u Oroslavju: U subotu slalom kartinga, u nedjelju sedmi 'Oro superslalom'
Plenković: Plaća je 1555 eura, a mirovine dižemo na 800 eura
Monitoring bijele rode 2026.
Aplikacija iNaturalist – istraži i podijeli svoja opažanja iz svijeta prirode
Prirodan izgled novi je beauty imperativ: Sve više Zagorki bira suptilne estetske tretmane
Održana 11. Noć noćnih leptira
[VIDEO] Zašto pacijenti sve češće biraju EsteticaDent, jedan od najmodernijih dentalnih centara u Zagorju
