Ljetna pozornica oduševljava: Posjetitelji se odlično zabavljaju na koncertima, čeka se izvlačenje tombole
Ljetna pozornica grada Oroslavja i ove godine oduševljava. Nakon što je ova manifestacija lani održana po prvi puta, uz brojne koncerte te razna događanja na više lokacija u užem centru grada, Grad Oroslavje je uz Turističku zajednicu i ove godine napravio odličnu feštu povodom dana grada.
Nakon što je Ljetnu pozornicu velikim koncertom otvorio Željko Bebek, proslava je nastavljena subotu, kada su koncert održali pjevači A strane. Brojne hitove izveli su Vjekoslav Ključarić, Daniel Jurišević, Alen Đuras i Sabrina Hebiri, dok je nedjelja donijela odličan koncert J.R. Augusta, a potom su nastupili Pips, chips & videoclips.
Danas slijedi koncert Jelene Rozge, a sutra pak veliko izvlačenje tombole uz Kavalire. Svakako vrijedi spomenuti i kako su se za warm up prije velikih koncerata na trgu pobrinuli odlični domaći bendovi.
Tu su i razni sadržaji za najmlađe. U Parku Vranyczany održavale su se mađioničarske i kazališne predstave i animacije, a djeca su se, kao i oni stariji, mogli okušati u raznovrsnim kreativnim radionicama.
U proslavu Dana grada uključile su se i brojne oroslavske udruge. Tako je Gljivarsko društvo Maglen pripremalo gljivarski kotlić kojega su degustirali brojni posjetitelji, dok je Moto klub Zagorski orlovi održao dan otvorenih vrata u svom sjedištu, u Rodnoj kući Marka Čižmeka u Mokricama, gdje su posjetitelji mogli razgledati i atraktivnu izložbu motora.
Mnoštvo se zabavljalo i u Fun parku Sementa, a bio je tu i sajam, na kojem su svoje proizvode i rukotvorine predstavili i prodavali domaći OPG – ovi i udruge.
Oroslavje ni ovoga puta nije zaobišla bogata gastro ponuda na trgu, a svojim su se glazbenim programima u proslavu Dana grada uključili i lokalni ugostiteljski objekti.
Vrhunac svega svakako je velika tombola, u kojoj je Grad Oroslavje uz pomoć brojnih sponzora osigurao je čak 154 nagrade. Dok je cjelokupna vrijednost ovogodišnje tombole preko 33 i pol tisuće eura, vrijedni spomenuti da će najsretniji među igračima osvojiti prvu nagradu u vrijednosti od 10 tisuća eura!
Kupone za tombole možete kupiti i još danas i sutra, a izvlačenje će biti na Veliku Gospu, 15. kolovoza, na gradskom trgu u 19 sati. Ono što je svakako važno za spomenuti jest da dobitnik tombole mora biti prisutan na izvlačenju, stoga ako ste kupili kupon (ili niste, ali još uvijek stignete), svakako računajte da ste sutra na Oro trgu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
U palentu uvijek dodajte jedan poseban sastojak – bit će savršeno kremasta i toliko ukusna da će svi tražiti još
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
DOZNAJE SE: Ubojica iz Bedekovčine već imao 4 kaznene prijave zbog nasilja u obitelji
Završen prvi vikend malonogometnog turnira Zagorska zipka
[FOTO] Glazbena diva Radojka Šverko nastupila u Donjoj Stubici i oduševila!
Odigrano je 3. kolo mini nogometne lige 'Terme Jezerčica – Gupčev kraj'
Borna Bakran je prvak Krapinsko-zagorske županije u kuglanju
Detalji užasa u Bedekovčini: Muž ju ubio na rođendanu. Oglasila se policija i Zavod za socijalni rad
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
