KUP GRADA KLANJCA U SAMOSTRELU: Uvjerite se zašto su hrvatski samostreličari već godinama u svjetskom vrhu.
Streljačko društvo “Predionica” Klanjec u suradnji s Prvim građanskim samostrelskim društvom (PGSD) Zagreb i ove će godine na igralištu NK Klanjec okupiti najbolje hrvatske samostreličare na Prvenstvu Hrvatske i 3. Kupu Grada Klanjca i to u subotu 12. srpnja i nedjelju 13. srpnja.
Pokrovitelj natjecanja je Grad Klanjec, a suorganizatori Hrvatski streljački savez, Zagrebački streljački savez, streljačka društva Dubrava 1094, Veliko Trgovišće i Strijelac te Nogometni klub Klanjec.
Otvorenje natjecanja u kojem će se u Klanjcu po treći put natjecati seniorke i seniori u Prvenstvu Hrvatske, a među njima i najbolji svjetski samostreličari, ekipno i pojedinačno, bit će u subotu u 09:30 sati, nakon čega slijedi gađanje, a u 15:00 sati proglašenje pobjednika u Klanječkoj pelnici na Trgu Antuna Mihanovića.
Nedjelja je od 09:30h rezervirana za Match Play – eliminacije i borbu za medalje te u 14:00 sati proglašenje pobjednika.
Direktor natjecanja je Siniša Bartolović od kojeg se mogu saznati i dodatne informacije.Kontakt: 098 9489547
Iz Streljačkog kluba Predionica pozivaju gledatelje da poprate ovaj atraktivan sportski događaj u Klnjcu i uvjere se zašto su hrvatski samostreličari već godinama u svjetskom vrhu.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Stigao važan poziv svim Zagorcima od 18 do 65 godina
Stiže nagla promjena u Zagorje: U samo nekoliko sati temeperature će rasti za 13 stupnjeva
Tjedni horoskop: U zadnjem tjednu studenog dva znaka dobivaju sve
Prometna nesreća u Zagorju: Teško ozlijeđena osoba odvezena u OB Zabok
Pijan 'ko letva' autom se u Zagorju zabio u ogradu i prevrnuo na krov. Odvezen je u OB Zabok
Općina Mihovljan dodijelila rekordan broj stipendija učenicima i studentima
NASILJE NA UTAKMICI: Predsjednik kluba ugrizao protivničkog igrača za oko
KAOS: Dvojica muškaraca izvrijeđala policajce: 'Bog mater vama i Hrvatskoj, nema toga u Njemačkoj'
VELIKE PROMJENE: Evo što novi Zakon o grijanju donosi od 1. siječnja
MEDICINSKI FENOMEN: Pogledajte s koliko je promila muškarac (44) vozio i skrivio nesreću
Rekuperacija: krajnje rješenje za vlagu i plijesan… i prvi sustav koji suši zidove, a ne vaš novčanik.“ Iskoristite akciju: -40% do kraja prosinca
Ptice stanarice – tko ostaje s nama kada stigne hladnoća?
Šok prozračivanje je prošlost. I-Vent rekuperacija donosi: stalno svjež zrak, zatvoreni prozori, maksimalna ušteda. Besplatna montaža i 7 godina garancija!
Najbolji dan za shopping: West Shopping Utorak
U Zaboku otvorena nova luksuzna mesnica s vrhunskim domaćim proizvodima i svježim mesom
