Književnica Sanja Pilić predstavlja novu knjigu za djecu
Književnica Sanja Pilić održat će u subotu 9. svibnja od 11 do 13 sati predstavljenje nove knjige u novootvotvorenom
Književnica Sanja Pilić održat će u subotu 9. svibnja od 11 do 13 sati predstavljenje nove knjige u novootvotvorenom klupskom centru Svijeta knjige u Krapini, Ljudevita Gaja 7.
Sanja Pilić spisateljica je za djecu i odrasle. Brojni njezini naslovi uvrštenu su u školsku lektiru i ovjenčani nagradama, a ona i dalje neumorno piše. Autorica je nedavno objavila novu knjigu Fora je biti faca, zar ne? samo pola godine nakon velikog uspjeha romana Što cure govore? Što dečki govore? koji je samo 3 mjeseca nakon objavljivanja rasprodan u 3000 primjeraka i reizdan već 2.put.
Fora je biti faca, zar ne? deveti je naslov objavljen u nagrađivanoj biblioteci Sanja Pilić za mlade. Pitanje ili uskličnu rečenicu u naslovu autorica namjerno odabire jer karakteriziraju mladenačko doba u kojem se nalazi većina čitatelja kojima je biblioteka i namijenjena (adolescenti).
Roman govori o pubertetskim dogodovštinama jednog tinejdžerau nizu kratkih priča (čitaj mladenačkih avantura i otkrivanja svijeta): od ljubavnih problema s Vanesom, svađa s roditeljima do prijateljskih zgoda i čitavog niza drugih događanja s komičnim elementima.
Fora je biti faca, zar ne? nastavlja niz autoričinih divnih romana za tinejdžere koje je hrvatska čitalačka i stručna publika odavno prepoznala.
Prethodni članak
DHMZ: Stiže fronta s pljuskovima i grmljavinom, evo gdje će najviše osvježiti
Zagorec napravio potez koji bi mnogi trebali slijediti: policija poslala važan apel
Hrvatska pošta najavila veliku novost: 'Počinje od sljedećeg tjedna...'
Dan žalosti u Zagorju: Zastave na pola koplja nakon tragedije u Sv. Križu Začretju
Policija zaustavila trojicu vozača u Zagorju. Doznaju se detalji
Vikend u Zagorju: Kada stiže kiša i pljuskovi i do koje se temperature 'penjemo', otkriva Božarov
Kako pomoći divljim životinjama i biljkama tijekom velikih vrućina?
Opoziv proizvoda: Ako ste ga kupili, nemojte ga koristiti
Toplinski val dolazi svome kraju: Evo gdje će biti kiše i pljuskova
Potres u Hrvatskoj: ‘Snažna tutnjava i buka’
Zaboravite na tipske stanove: Arhitekt Saša Vlajo otkrio nam je kako izgleda dom u kojem je svaki kvadrat krojen po mjeri stvarnog života
Svjetski dan rendžera – 31. srpnja
Imate modernu kuću, savršenu izolaciju i snažnu klimu, ali pojavljuju se vlaga i plijesan, a vi se osjećate umorno?
Valoviti papir Dunapack zapošljava: Postanite dio uspješnog tima jednog od najvećih proizvođača papirne ambalaže u Europi
Što učiniti ako pronađete ptića?
