Karte za predstavu 'Sve u 3' u Bedekovčini u prodaji
Riječ je o komediji u kojoj dvije cimerice 'muku muče' sa susjedom koji se objesio točno kod njihovog prozora
U sklopu manifestacije 'Ljeto na Bajerima' u nedjelju 30. srpnja održat će se nova komedija Kerekesh Teatra 'Sve u 3'. Riječ je o komediji u kojoj dvije cimerice 'muku muče' sa susjedom koji se objesio točno kod njihovog prozora. Glavne glumice su Katarina Baban, zvijezda serije 'Zlatni dvori' i nagrađivana glumica Sanja Drakulić.
Ulaznice su u prodaji po 30 kuna i mogu se pronaći u Caffe baru Centar Pub, Caffe baru Tomato, Bistrou Lilly i u općini Bedekovčina. Ulaznice će se prodavati i od 19 sati na ulazu od 19 sati na ulazu na dan predstave. U slučaju lošeg vremena, predstava se igra u restoranu Jezera na Bajerima u Bedekovčini.
Prethodni članak
Sljedeći članak
'Dej penaze!' S kapuljačom na glavi pokušao opljačkati dućan u Zaboku pa pobjegao, na terenu policija
Zagorski policajac pomagao u krijumčarenju gotovo 130 kg kokaina od 3 milijuna eura
Ova neočekivana namirnica podiže šećer do vrha: Nitko ni ne zna, a bolje da je nema u kući
Roditelj upao u učionicu i vikao na učenika prvog razreda: 'Dijete se treslo, pozvana i policija'
Prometna nesreća: Pješakinju udario auto, doznaju se detalji
Vikend horoskop za sve znakove: jedan se mora pripremiti na tugu
OPREZ!!! Povlače se dvije vrste hrane za bebe, sadrže toksin!
[FOTO] Predstavljen 12. broj Godišnjaka grada Zaboka
Teška nesreća, sve službe pojurile na teren: 'Policija udaljava ljude'
Nova promjena vremena je pred vratima - kakvo nas vrijeme čeka u idućim danima?
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
