HUMANOST NA DJELU: GDCK Zabok prikupio 365 doza krvi i dobio 14 novih darivatelja
Akciji je pristupilo 428 darivatelja, 63 ih je odbijeno, a ukupno je u pet dana akcije prikupljeno 365 doza krvi
Gradsko društvo Crvenog križa Zabok proteklog je tjedna od 10. do 14. kolovoza organiziralo akciju dobrovoljnog darivanja krvi i to na nekoliko lokacija. Akcije su organizirane u DVD Zabok, Domu kulture u Krapinskim Toplicama, Pastoralnom centru u Svetom Križu Začretju, Općoj bolnici Zabok te Srednjoj školi Bedekovčina. Akciji je pristupilo 428 darivatelja, 63 ih je odbijeno, a ukupno je prikupljeno 365 doza krvi. Četrnaest darivatelja krv je darovalo po prvi puta. To su. Anamaria Fučkar, Matija Gregurić, Aneta Huđ, Rea Očić, Krunoslav Rukav, Valentina Horvt, Lucija Tonković, lucija Lojna, Tin Petreković, Antonio Crnković, Petra Slovenec, Anita Hren, Matija Jakuš i Tihomir Petrinić.
Iz GDCK-a Zabok zahvaljuju suradnicima na korištenju prostora za nesmetano odvijanje akcija dobrovoljnog darivanja krvi, a darivateljima na pokazanoj humanosti.
Prethodni članak
Sljedeći članak
STRAVA U ZAGORJU: Ubio ženu pa sebe! Slijedi očevid
Doznajemo detalje požara u zabočkom CIAK-u: Radnici nam ispričali kako je sve krenulo
NOVI DETALJI UBOJSTVA U ZAGORJU: Vatrenim oružjem ubio ženu, pa si presudio u klijeti
Požar u domu za starije! Traje evakuacija 250 korisnika, vatrogasci na terenu: 'Vlada panika'
UŽAS U BEDEKOVČINI: Ženu je ubio kod susjeda, sebe u klijeti. Četvero djece ostalo bez roditelja
PROMETNA NESREĆA: Vozačica Mercedesom sletjela s ceste, u tijeku je očevid
NOVA OPASNOST: Prvi slučaj kuge kod ovaca, usmrćeno ih 26
[FOTO] ‘KRAPINI ZA ROĐENDAN’: Održano veliko izviđačko okupljanje više od 200 djece i mladih
[FOTO] Veliki uspjeh: DVD Špičkovina osigurao 45.000 eura za energetski projekt
Posebno priznanje za JU Zagorje zeleno u području ruralnog turizma
Ovaj vikend: Djed Božićnjak stiže u Westgate
PEVEX Zabok slavi rođendan i časti kupce s 15% popusta
Najbolji popusti za predblagdanski shopping
Bliži se kraj 2025., a mi još uvijek ručno provjetravamo? Možemo to i pametnije uz ventilaciju s rekuperacijom na akciji do -40%!
