Gradnjom nogostupa do sigurnosti djece u PŠ Prišlin
Ravnatelj Županijske uprave za ceste Jasmin Krizmanić i načelnik humljanske općine Zvonko Jutriša, danas su u Humu na Su
Ravnatelj Županijske uprave za ceste Jasmin Krizmanić i načelnik humljanske općine Zvonko Jutriša, danas su u Humu na Sutli, a u nazočnosti zagorskog župana Siniše Hajdaša Dončića, potpisali sporazum o sufinanciranju izgradnje nogostupa, i za proširenje županijske ceste Ž 2092 (Mali Tabor – Vučja Gorica – Lastine – D 206).
Jedan od glavnih razloga za izgradnju nogostupa i proširenja županijske ceste je velika gustoća prometa. Na taj će se način, rečeno je na potpisivanju, ostvariti veća sigurnost pješaka i djece koja polaze područnu školu Prišlin.
Z.G.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Dramatični prizori: Vozač autobusa iz Krapine srušio stup i izletio na autobusnu stanicu!
Dobivaju nasljedstvo ili veliku svotu novca preko noći: ova 2 znaka rješavaju stambeno pitanje do kraja ljeta
[DRAMA U ZABOKU] Udarao ga u glavu i vikao: 'Čije si ti dijete gutil'
Objavljen popis: Stiglo puno novih kamera na ceste – evo svih lokacija u Zagorju
Jednom horoskopskom znaku ovaj tjedan intuicija će biti nepogrešiva
Drama na području općine: Žena se traktorom zaletila u auto, poznati detalji nesreće
Zagorju prijete grmljavinski pljuskovi: Božarov najavio kada stiže promjena vremena
Kraj teškim danima za 3 znaka: U lipnju lebde od sreće, osmijeh im se zauvijek vraća
Velika novost: Uskoro povijesna promjena, koristili smo ih cijeli život u kafićima i restoranima, a sada slijedi zabrana
Ne propustite prvo izdanje sajma zdravo! Rijeka
Kad padne mrak, počinje čarolija: U Radoboju vas očekuje susret s tisućama noćnih leptira
FOTOGALERIJA: Jubilarna 30. Terezijana spektakularno predstavljena u Zagrebu
Noć noćnih leptira 2026.
Promjena za još bolju uslugu: Zagorski metalac pripaja se Petrolu
