Dva nova sanitetska vozila za Dom zdravlja
Jučer je u Krapini održana primopredaja novih vozila za Dom zdravlja Krapinsko-zagorske županije, vrijednih 550 tisuća kuna
Ključeve vozila predala je zamjenica župana Krapinsko–zagorske županije Jasna Petek, koja je istaknula da je jedno sanitetsko vozilo kupljeno iz decentraliziranih sredstava, dok je drugo kupljeno vlastitim sredstvima Doma zdravlja Krapinsko – zagorske županije.
- Krapinsko-zagorska županija također je aplicirala na natječaj Ministarstva regionalnog razvoja i fondova EU, preko kojeg bi trebalo biti osigurano oko devet milijuna kuna za nabavu medicinske opreme i poboljšanje materijalnih uvjeta rada u Domu zdravlja Krapinsko-zagorske županije, kako bi ljudi što kvalitetnije ostvarivali svoje zdravstvene potrebe - rekla je zamjenica župana Jasna Petek.
Ravnateljica Doma zdravlja Nada Dogan istaknula je kako jedno terensko vozilo ostaje u Krapini, dok će drugo ići u Pregradu, za potrebe tamošnjeg Doma zdravlja. U budućnosti, trebat će se nabaviti još dva vozila za dijalizu, za potrebe Doma zdravlja u Klanjcu i Zlataru. U Domu zdravlja Krapinsko – zagorske županije, trenutno imaju 36 vozila i 32 vozača.
Prethodni članak
Sljedeći članak
U tijeku velika akcija USKOK-a u Zagorju i Zagrebu. Više je uhićenih, doznaju se prvi detalji
Novi detalji akcije USKOK-a u Zagorju: Švercerima droge presudila aplikacija, policajac im pomagao
NOVI DETALJI: U velikoj akciji USKOK-a uhićen i policajac iz Zagorja
Nesreća u Zagorju: Jedna osoba teško ozlijeđena i odvezena u OB Zabok
Požar probudio građane: Izgorjela poznata pizzeria, vatra se proširila do krova
WhatsApp uvodi 'zaključani' način rada. Evo o čemu se radi...
TEŠKA NESREĆA: Vozač prešao u suprotnu traku i zabio se u drugi auto, tri osobe stradale
Velika promjena za kupce u trgovinama: Primjenjuju se nova pravila
[PROGNOZA] Božarov otkriva što nas očekuje u Zagorju danas i sutra
Prometna nesreća: Pješakinju udario auto, doznaju se detalji
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
Što učiniti ako naiđete na leptira koji prezimljuje?
