Dođite na humanitarni koncert za Zvonka koji boluje od cerebralnog poremećaja kretanja
Udruga „Svatko ima svoju priču“ organizira humanitarni koncert u Sportskoj dvorani Srednje škole Bedekovčina
Udruga „Svatko ima svoju priču“ sutra u nedjelju 1. ožujka s početkom u 17 sati organizira humanitarni koncert u sportskoj dvorani Srednje škole Bedekovčina - Koncertom se pomaže Zvonku Premuru i njegovoj obitelji da skupe određena financijska sredstva za ugradnju lifta u kući. Zvonko je 25-godišnjak koji boluje od cerebralnog poremećaja kretanja, ne hoda, ne govori i hrani se na sondu. Kao što bi njegov tata rekao: „Zvonko razumije sve, a ne može ništa“.Skromna obitelj Premur nikad nije tražila pomoć, uvijek su se oslanjali na sebe i vlastite mogućnosti, stoga je udruga „Svatko ima svoju priču“ pronašla put do njih, ponudila pomoć te odlučila napraviti sve kako bi realizirali njihov cilj – rekli su iz Udruge.
Zabavljat će Mejaši, OSDS, Tragovi, Juraj Galina, Ljubavnici, TS Špancir, Queentete, Akrobatski Rock & Roll Bistra, Ivan Fiolić Fio, Mistress i Trio „Maja, Vesna i Marija“. Karte su u prodaji od ponedjeljka, 17. veljače, a njihova cijena je simboličnih 25 kuna, dok je djeci do 7 godina ulaz besplatan. Karte se mogu kupiti na sljedećim prodajnim mjestima: Centar pub Bedekovčina, Citty caffe Zabok, Roses Oroslavje, Temple bar Stubičke toplice, Bar Bar Marija Bistrica, Caffe bar AS Zlatar Bistrica. Sav prihod od prodaje karata bit će doniran za ugradnju lifta. - Pozivamo sve ljude dobrog srca da se odazovu koncertu, da upoznaju Zvonka i njegovu tešku životnu priču, da izdvoje svoje vrijeme i time naprave dobro djelo – poručili su iz Udruge Svatko ima svoju priču. Voditelji koncerta bit će: Ana Kruhak i Saša Kovač.
Prethodni članak
Sljedeći članak
Zagorka tukla bivšeg muža i prijetila mu smrću: 'Spikala te bum, riješila te bum tog života'
Na Bračku će se graditi veliki Centar za palijativnu skrb. Evo detalja
Nesreća u Zagorju: Teško ozlijeđena osoba odvezena u OB Zabok
Trgovkinja (48) u Facebook grupi 'Thompson i Hrvati' objavila skandaloznu fotografiju sina i nećaka, stigla joj policija!
Nestala je Lana. Od jučer joj se gubi svaki trag, policija moli pomoć
Prometna nesreća: Auto slupan, očevid u tijeku
Šokantan incident: Razjareni pas napao ženu, rastrgao i njenog ljubimca! Vlasnika čeka kazna
[FOTO] Auto s četvero putnika sletio s ceste, intervenirali vatrogasci
VODIČ KROZ VALENTINOVO: Ljubav se slavi u Zagorju – uz vrhunsku gastronomiju
Zimi vam se magle prozori, a ljeti zrak stoji? I-Vent ventilacija s rekuperacijom to rješava efikasno – uz 7 godina garancije i čak 40% popusta
Dođite u Krapinu na predstavljanje rezultata velikog istraživanja
Zamagljeni prozori su prvi alarm: ignoriranje kondenzacije vodi ravno do plijesni
Ovaj stan u idealnom mjestu za život u Zagorju može biti vaš
